Hampton Head 4's and 8's - 2016

by MyRaceTime.co.uk


Results by Category

Published on: 06 February 2016
Race Pos. > Category Pos. Comp. No. Comp. Name Division > Club Name > Time (hh:mm:ss:t) Prize
Category: W.J18A.8+
34 1 506 HEN-Lister 2 Henley RC 00:07:59:4 Prize
59 2 510 NRC-Jenkins 2 Nottingham RC 00:08:11:0
70 3 509 MAR-Matthews 2 Marlow RC 00:08:13:2
75 4 511 LEA-Downey 2 Lea RC 00:08:14:5
86 5 507 LEH - Cole 2 Lady E Holles 00:08:19:0
87 6 505 HED-Curtis 2 Headington Sch 00:08:19:0
118 7 517 SPG 2 St Pauls Girls Sch BC 00:08:32:5
120 8 512 SBT-Pearson 2 Surbiton H Sch 00:08:32:6
124 9 514 EMA-Chauhan-Sims 2 Emanuel Sch 00:08:33:4
132 10 508 SWB-Ryman-King 2 Sir W Borlase s GS BC 00:08:34:7
146 11 513 BMS-McWilliams 2 Bedford Modern Sch 00:08:42:0
213 12 518 LEH - Allen 2 Lady E Holles 00:08:56:9
375 13 516 BRY - A 2 Bryanston Sch 00:09:44:2
Scratched 515 GLT-Turner 2 Godolphin Sch 00:00:00:0
Category: W.J18A.4x-
96 1 528 HED-King-SMith 2 Headington Sch 00:08:22:3 Prize
97 2 526 MBC-Wheeldon 2 Molesey BC 00:08:22:6
98 3 519 SBT-Anderson 2 Surbiton H Sch 00:08:22:9
101 4 540 SHV-Thompson 2 Shiplake Vikings 00:08:23:5
126 5 529 TRC-Munyard 2 Thames RC 00:08:33:5
147 6 532 SWB-Reike 2 Sir W Borlase s GS BC 00:08:42:1
154 7 521 LTU-A 2 Latymer Upper Sch 00:08:44:4
165 8 520 PHS-Andrews 2 Putney High Sch 00:08:46:6
185 9 522 COX-Payton 2 City of Oxford 00:08:52:6
190 10 527 Peterson 2 Godolphin Sch 00:08:54:1
207 11 539 NOW-Trigg 2 Northwich RC 00:08:56:2
209 12 544 SWP-Dawson 2 Sir William Perkins s Sch 00:08:56:4
255 13 541 SGC-Mason 2 St Georges Coll 00:09:08:8
257 14 536 MHD-Ross-Masson 2 Maidenhead RC 00:09:09:6
259 15 537 TSS-Cossey 2 Tideway Scullers Sch 00:09:10:3
283 16 525 BGS-Crook 2 Bedford Girls Sch RC 00:09:15:0
297 17 534 QPH-Williamson 2 Queens Park H Sch 00:09:19:6
302 18 542 GLT-Hayes 2 Godolphin Sch 00:09:20:4
305 19 523 EMA-Foreshew 2 Emanuel Sch 00:09:21:7
334 20 538 WBK-Warrior 2 Walbrook 00:09:31:0
356 21 535 SWP-Glover 2 Sir William Perkins s Sch 00:09:39:1
Scratched 524 KRC-Bate 2 Kingston RC 00:00:00:0
Scratched 530 KGS-Thom 2 Kingston G Sch 00:00:00:0
Scratched 531 HED-Townley 2 Headington Sch 00:00:00:0
Scratched 533 OUN-A 2 Oundle Sch 00:00:00:0
Scratched 543 RBL- W4x- 2 Reading Blue Coat Sch 00:00:00:0
Scratched 545 OUN-B 2 Oundle Sch 00:00:00:0
Category: W.J18. 4x-
Time Only 2 SBT-Anderson 1 Surbiton High 00:08:37:3
Category: W.J18A.4-
182 1 153 LEH-Reddish 1 Lady E Holles 00:08:51:2 Prize
186 2 152 HEN-Sotnick 1 Henley RC 00:08:52:9
199 3 157 SWB-Reike 1 Sir W Borlase s GS BC 00:08:55:3
227 4 158 PHS-Andrews 1 Putney High Sch 00:09:01:6
235 5 156 HED-Haskins 1 Headington Sch 00:09:02:5
267 6 154 SBT-Gildersleve 1 Surbiton H Sch 00:09:12:3
321 7 584 WLT-Gray 2 Walton RC 00:09:28:0
347 8 582 GMS-Chaney 2 Gt Marlow Sch 00:09:36:4
Scratched 155 BMS-Cowie 1 Bedford Modern Sch 00:00:00:0
Scratched 583 HAB-Du Toit 2 HMSG RC 00:00:00:0
Category: W.J18A.4+
248 1 173 SBT-Norton 1 Surbiton H Sch 00:09:06:2 Prize
265 2 179 LTU-A 1 Latymer Upper Sch 00:09:11:6
273 3 180 SWB-Grego 1 Sir W Borlase s GS BC 00:09:13:4
313 4 178 TRC-Havelock-Allan 1 Thames RC 00:09:24:9
314 5 175 GLT-Kirby 1 Godolphin Sch 00:09:25:2
317 6 174 LEH-Allen 1 Lady E Holles 00:09:25:4
380 7 181 SPG 1 St Pauls Girls Sch BC 00:09:49:6
Scratched 172 HAB-Du Toit 1 HMSG RC 00:00:00:0
Scratched 176 RBL - Coxed 4 1 Reading Blue Coat Sch 00:00:00:0
Scratched 177 CAN-Lander 1 Canford Sch 00:00:00:0
Scratched 182 BMS-McWilliams 1 Bedford Modern Sch 00:00:00:0
Category: W.J18A.2x
176 1 69 HEN-Wiggins 1 Henley RC 00:08:49:7 Prize
204 2 84 NOW-Gillbanks 1 Northwich RC 00:08:55:8
210 3 81 HED-King-SMith 1 Headington Sch 00:08:56:5
221 4 77 HED-Rundle 1 Headington Sch 00:08:59:6
241 5 72 HED-Little 1 Headington Sch 00:09:04:0
278 6 71 SGC-Laidler 1 St Georges Coll 00:09:14:1
284 7 64 MAR-Matthews 1 Marlow RC 00:09:15:3
295 8 80 ABV-Radley-Moore 1 A B Severn BC 00:09:18:1
296 9 78 MBC-Grant 1 Molesey BC 00:09:19:3
304 10 75 MAR-Claridge 1 Marlow RC 00:09:21:5
316 11 68 WBK-Warrior 1 Walbrook 00:09:25:4
329 12 86 BGS-Crawford 1 Bedford Girls Sch RC 00:09:29:2
330 13 82 KGS-George 1 Kingston G Sch 00:09:29:4
367 14 79 PHS-McIntyre 1 Putney High Sch 00:09:41:9
377 15 74 ROB-Larsson 1 Rob Roy 00:09:44:9
378 16 85 PHS-Coni 1 Putney High Sch 00:09:46:6
392 17 65 LEH 1 Lady E Holles 00:09:54:1
395 18 66 BGS-Crook 1 Bedford Girls Sch RC 00:09:56:8
397 19 88 SGC-Weaver 1 St Georges Coll 00:09:56:9
403 20 83 TRC-Cibiliovaite 1 Thames RC 00:10:01:0
408 21 76 ABN-Rostant 1 Abingdon RC 00:10:05:8
Time Only 67 TRC/TSS 1 TRC/TSS 00:08:53:3
Time Only 70 MAR/MHD 1 MAR/MHD 00:09:08:3
Scratched 73 KGS-Ibbetson 1 Kingston G Sch 00:00:00:0
Scratched 87 SWB-Woffinden 1 Sir W Borlase s GS BC 00:00:00:0
Category: W.J18A.2-
281 1 95 LEH-Matthews 1 Lady E Holles 00:09:14:6 Prize
332 2 91 GLT-Gay 1 Godolphin Sch 00:09:30:1
346 3 93 SPG-Kirkpatrick 1 St Pauls Girls Sch BC 00:09:36:3
352 4 90 LEH-Kelly 1 Lady E Holles 00:09:36:6
354 5 98 SPG-Thomson 1 St Pauls Girls Sch BC 00:09:37:9
355 6 89 HEN-Edwards 1 Henley RC 00:09:38:1
369 7 100 LEH-Fjortoft 1 Lady E Holles 00:09:42:4
393 8 99 SPG-Valt 1 St Pauls Girls Sch BC 00:09:56:1
398 9 97 MBC-Wheeldon 1 Molesey BC 00:09:58:2
407 10 96 GMS-Paul 1 Gt Marlow Sch 00:10:05:6
447 11 92 MCA-Roe 1 Mossbourne 09:26:06:0
Scratched 94 SWB-Forster 1 Sir W Borlase s GS BC 00:00:00:0
Scratched 101 WLT-Gray 1 Walton RC 00:00:00:0
Category: W.J16A.8+
76 1 560 LEH - Snelling 2 Lady E Holles 00:08:14:6 Prize
80 2 558 HEN-Poulter 2 Henley RC 00:08:16:4
155 3 561 LTU-A 2 Latymer Upper Sch 00:08:44:5
167 4 559 LEA-Froggatt-Brown 2 Lea RC 00:08:46:8
171 5 564 LEH-Bains 2 Lady E Holles 00:08:48:2
195 6 567 BGS-Hopewell 2 Bedford Girls Sch RC 00:08:54:5
327 7 565 SPG 2 St Pauls Girls Sch BC 00:09:28:5
Scratched 562 HAB-Wolf 2 HMSG RC 00:00:00:0
Scratched 563 SWP-Donnelly 2 Sir William Perkins s Sch 00:00:00:0
Scratched 566 ROS-Westley 2 Ross RC 00:00:00:0
Category: W.J16A.4x-
164 1 569 NRC-Draycott 2 Nottingham RC 00:08:46:6 Prize
200 2 568 HED-Lockhart 2 Headington Sch 00:08:55:3
216 3 576 MBC-Truett 2 Molesey BC 00:08:58:6
223 4 572 ROB-Clements 2 Rob Roy 00:08:59:9
228 5 574 PHS-Scambler 2 Putney High Sch 00:09:01:9
229 6 581 ABV-Radley-Moore 2 A B Severn BC 00:09:02:0
238 7 578 COX-Cherry 2 City of Oxford 00:09:02:9
240 8 580 LLA-Williams 2 Llandaff RC 00:09:04:0
242 9 579 CBR-Dore 2 City of Bristol RC 00:09:04:2
266 10 573 HED-Melville 2 Headington Sch 00:09:12:0
293 11 570 EMA-Moy 2 Emanuel Sch 00:09:17:2
326 12 575 SWB-Grego 2 Sir W Borlase s GS BC 00:09:28:3
331 13 3 ROB-Lambe 1 Rob Roy 00:09:29:4
400 14 577 TTR-Smith 2 Thames Tradesmen 00:09:59:6
Scratched 571 KSE-Moore 2 Kings Sch Ely 00:00:00:0
Category: W.J16A.4-
184 1 183 HEN-Jones 1 Henley RC 00:08:51:9 Prize
412 2 185 TTR-Smith 1 Thames Tradesmen 00:10:07:8
Scratched 184 SPG 1 St Pauls Girls Sch BC 00:00:00:0
Category: W.J16A.4+
191 1 198 HED-Hornby 1 Headington Sch 00:08:54:1 Prize
286 2 193 LEH-Taylor 1 Lady E Holles 00:09:15:6
300 3 191 MAR-Bourne 1 Marlow RC 00:09:20:2
340 4 189 BGS-Bailey 1 Bedford Girls Sch RC 00:09:34:2
343 5 196 BGS-Mcdonagh 1 Bedford Girls Sch RC 00:09:35:7
361 6 197 SPG 1 St Pauls Girls Sch BC 00:09:40:1
363 7 192 GLT-Thomson 1 Godolphin Sch 00:09:40:6
374 8 188 MBC-Wright 1 Molesey BC 00:09:43:9
386 9 186 GMS-Cook 1 Gt Marlow Sch 00:09:52:1
401 10 199 LEH-Bains 1 Lady E Holles 00:10:00:1
Scratched 187 BMS-Bygraves 1 Bedford Modern Sch 00:00:00:0
Scratched 190 CAN-Hollingbery 1 Canford Sch 00:00:00:0
Scratched 194 HAB-Wolf 1 HMSG RC 00:00:00:0
Scratched 195 SWP-Hide 1 Sir William Perkins s Sch 00:00:00:0
Scratched 200 HAB-Blagbrough 1 HMSG RC 00:00:00:0
Category: W.J16A.2x
253 1 102 HEN-Robinson Ranger 1 Henley RC 00:09:08:5 Prize
261 2 108 HED-Burn 1 Headington Sch 00:09:10:6
303 3 103 MAR-Fennell 1 Marlow RC 00:09:21:0
324 4 104 LEH-Mason 1 Lady E Holles 00:09:28:2
341 5 114 CBR-Fowles 1 City of Bristol RC 00:09:35:1
345 6 106 MHD-Ross-Masson 1 Maidenhead RC 00:09:36:1
358 7 113 WLT-Poole 1 Walton RC 00:09:39:2
372 8 109 LEH-Breeze 1 Lady E Holles 00:09:43:3
384 9 110 ABN-Millard 1 Abingdon RC 00:09:51:5
411 10 115 SGC-Bates 1 St Georges Coll 00:10:07:3
426 11 116 ABN-Dunmore 1 Abingdon RC 00:10:17:0
Scratched 105 SWP-Garnham 1 Sir William Perkins s Sch 00:00:00:0
Scratched 107 SWP-Dalton 1 Sir William Perkins s Sch 00:00:00:0
Scratched 111 ROB-Thomson 1 Rob Roy 00:00:00:0
Scratched 112 KSE-Lancaster 1 Kings Sch Ely 00:00:00:0
Category: W.J16A.2-
350 1 122 LEH-Jackson 1 Lady E Holles 00:09:36:4 Prize
423 2 123 BAE-Gracey 1 Barn Elms 00:10:15:4
430 3 124 WLT-Banks 1 Walton RC 00:10:26:7
Category: W.J15A.8+
143 1 585 LTU-A 2 Latymer Upper Sch 00:08:41:0 Prize
198 2 586 LEH-Witt 2 Lady E Holles 00:08:55:1 Prize
205 3 587 HEN-Parfitt 2 Henley RC 00:08:55:8 Prize
226 4 595 EMA-Beams 2 Emanuel Sch 00:09:01:3
251 5 593 MHD-Tomasik 2 Maidenhead RC 00:09:08:4
258 6 588 GMS-Martin 2 Gt Marlow Sch 00:09:09:9
292 7 589 SWB-Heuser 2 Sir W Borlase s GS BC 00:09:17:2
294 8 592 EMA-Hunt 2 Emanuel Sch 00:09:17:6
319 9 598 LTU-B 2 Latymer Upper Sch 00:09:27:2
342 10 594 Libby 2 Godolphin Sch 00:09:35:6
353 11 596 KRC-Sullivan 2 Kingston RC 00:09:36:9
Time Only 699 SES-A 2 St Edwards Sch 00:09:13:0
Scratched 590 CAN-Baldwin 2 Canford Sch 00:00:00:0
Scratched 591 KGS - 1 2 Kingston G Sch 00:00:00:0
Scratched 597 SGC - Roebuck 2 St Georges Coll 00:00:00:0
Category: W.J15A.4x+
236 1 242 MHD-Holgate 1 Maidenhead RC 00:09:02:6 Prize
244 2 233 LTU-A 1 Latymer Upper Sch 00:09:05:6 Prize
254 3 232 LEH-Cooper 1 Lady E Holles 00:09:08:6 Prize
256 4 235 TSS-Roberts 1 Tideway Scullers Sch 00:09:09:5
270 5 626 MAR-Brooks 2 Marlow RC 00:09:12:4
272 6 240 LTU-B 1 Latymer Upper Sch 00:09:13:1
288 7 624 HED-Brooks 2 Headington Sch 00:09:16:0
298 8 239 CBR-Dore 1 City of Bristol RC 00:09:19:7
306 9 234 HED-Barker 1 Headington Sch 00:09:21:9
338 10 231 HEN-Gray 1 Henley RC 00:09:32:9
344 11 633 WLT-Poole 2 Walton RC 00:09:36:0
348 12 631 HED-Nott 2 Headington Sch 00:09:36:4
359 13 619 ROB-Wolfson 2 Rob Roy 00:09:39:5
365 14 237 EMA-Dibden 1 Emanuel Sch 00:09:40:8
368 15 236 KGS - 1 1 Kingston G Sch 00:09:42:2
381 16 241 LEH-Camilleri 1 Lady E Holles 00:09:51:1
390 17 634 LEH-Kamboj 2 Lady E Holles 00:09:53:3
399 18 622 SWB-Hussain 2 Sir W Borlase s GS BC 00:09:59:3
405 19 620 KSE-Whiteside 2 Kings Sch Ely 00:10:01:6
409 20 627 WBK-Bullard 2 Walbrook 00:10:06:9
415 21 628 GLT-Taylor 2 Godolphin Sch 00:10:09:2
417 22 623 MHD-Hollis 2 Maidenhead RC 00:10:10:6
422 23 238 MBC-Dunford 1 Molesey BC 00:10:15:0
433 24 625 LLA-Wright 2 Llandaff RC 00:10:30:4
435 25 630 SHO-Dale 2 Shoreham 00:10:39:2
Scratched 243 KGS - 2 1 Kingston G Sch 00:00:00:0
Scratched 621 ROS-Russell 2 Ross RC 00:00:00:0
Scratched 629 CAN-Imms 2 Canford Sch 00:00:00:0
Scratched 632 BMS-Decker 2 Bedford Modern Sch 00:00:00:0
Scratched 635 BMS-Wharton 2 Bedford Modern Sch 00:00:00:0
Scratched 636 HAB-Finch 2 HMSG RC 00:00:00:0
Category: W.J15A.4+
247 1 257 HEN-Parfitt 1 Henley RC 00:09:06:1 Prize
322 2 261 EMA-Beams 1 Emanuel Sch 00:09:28:0 Prize
370 3 258 GMS-Magnusson 1 Gt Marlow Sch 00:09:42:5 Prize
Scratched 256 LTU-A 1 Latymer Upper Sch 00:00:00:0
Scratched 259 CAN-Patrick 1 Canford Sch 00:00:00:0
Scratched 260 KGS - 1 1 Kingston G Sch 00:00:00:0
Category: W.J15A.2x
364 1 248 ABV-Huck 1 A B Severn BC 00:09:40:8 Prize
402 2 253 KSE-Greatrex 1 Kings Sch Ely 00:10:00:6 Prize
406 3 246 WBK-Bullard 1 Walbrook 00:10:03:1 Prize
413 4 244 HED-Brooks 1 Headington Sch 00:10:08:2
416 5 251 KSE-Fowler 1 Kings Sch Ely 00:10:09:6
418 6 255 HED-Jones 1 Headington Sch 00:10:13:1
420 7 250 MHD-Tomasik 1 Maidenhead RC 00:10:14:5
421 8 252 TTR-Tombolis 1 Thames Tradesmen 00:10:14:7
437 9 245 KSE-Dickens 1 Kings Sch Ely 00:10:44:5
439 10 247 MHD-Shelley-Smith 1 Maidenhead RC 00:10:49:4
442 11 254 KGS - 1 1 Kingston G Sch 00:10:51:4
445 12 249 MBC-Ferguson 1 Molesey BC 00:11:21:4
Category: W.J14A.8x+
158 1 323 LTU-A 1 Latymer Upper Sch 00:08:45:0 Prize
180 2 326 LEH-Bridge 1 Lady E Holles 00:08:50:6 Prize
245 3 331 EMA-Coad 1 Emanuel Sch 00:09:06:0 Prize
252 4 324 GMS-Smith 1 Gt Marlow Sch 00:09:08:4
274 5 338 SBT-Hunter 1 Surbiton H Sch 00:09:13:5
282 6 337 KRC-Curtis 1 Kingston RC 00:09:15:0
291 7 330 BGS-Knight 1 Bedford Girls Sch RC 00:09:17:0
311 8 339 LEH-Tran 1 Lady E Holles 00:09:24:0
315 9 328 HED-Klico 1 Headington Sch 00:09:25:4
318 10 336 PHS-Hendry 1 Putney High Sch 00:09:26:6
320 11 332 WBK-Moffatt 1 Walbrook 00:09:27:8
349 12 333 LTU-B 1 Latymer Upper Sch 00:09:36:4
379 13 334 EMA-Goolnik 1 Emanuel Sch 00:09:48:1
436 14 329 KGS-Garbett 1 Kingston G Sch 00:10:43:4
Scratched 325 GLT-Barker 1 Godolphin Sch 00:00:00:0
Scratched 327 ROS-Smith 1 Ross RC 00:00:00:0
Scratched 335 BMS-Eales 1 Bedford Modern Sch 00:00:00:0
Category: W.J14A.4x+
301 1 288 HEN-Weller 1 Henley RC 00:09:20:2 Prize
366 2 277 HEN-Roberts 1 Henley RC 00:09:41:2 Prize
371 3 274 HED-Hayter 1 Headington Sch 00:09:43:2 Prize
373 4 279 SBT-Edwards 1 Surbiton H Sch 00:09:43:9
383 5 285 MHD-Stavropoulos 1 Maidenhead RC 00:09:51:2
385 6 280 ABN-Sykes 1 Abingdon RC 00:09:51:8
389 7 278 MAR-Huggett 1 Marlow RC 00:09:52:7
414 8 291 MBC-Gooch 1 Molesey BC 00:10:08:6
425 9 286 BAE-Oliver 1 Barn Elms 00:10:16:4
428 10 275 SWB-Donnelly 1 Sir W Borlase s GS BC 00:10:20:2
429 11 287 SBT-Sanders 1 Surbiton H Sch 00:10:21:7
431 12 282 TTR-Hammond 1 Thames Tradesmen 00:10:29:2
434 13 276 KGS-A -Adam 1 Kingston G Sch 00:10:37:0
438 14 289 SWB-France 1 Sir W Borlase s GS BC 00:10:45:7
440 15 283 SWB-Broadbent 1 Sir W Borlase s GS BC 00:10:50:7
444 16 290 KGS-B - Booth 1 Kingston G Sch 00:11:17:6
Scratched 281 MCA-Coode 1 Mossbourne 00:00:00:0
Scratched 284 LEH-Pillay 1 Lady E Holles 00:00:00:0
Scratched 292 HAB-Frankel 1 HMSG RC 00:00:00:0
Category: W.J13A.4x+
410 1 293 KRC-Garland-Bailey 1 Kingston RC 00:10:07:2 Prize
424 2 297 HEN-Copland 1 Henley RC 00:10:15:9 Prize
427 3 294 HEN-Tait-Alexander 1 Henley RC 00:10:19:3 Prize
432 4 295 WBK-Singham 1 Walbrook 00:10:29:7
Scratched 296 TTR-Tombolis 1 Thames Tradesmen 00:00:00:0
Category: J18A.8+
1 1 401 X1 2 Westminster Sch 00:07:12:9 Prize
2 2 405 RAD-Hazell 2 Radley College 00:07:16:2
3 3 408 WIN-Wythe 2 Winchester Coll 00:07:16:7
4 4 403 HAM-last chance saloon 2 Hampton Sch BC 00:07:17:1
5 5 417 SES-Smith 2 St Edwards Sch 00:07:21:0
6 6 418 LOS-Quin 2 Lon Oratory Sch 00:07:23:0
8 7 410 KCA-Nichols 2 Kings Sch Canterbury 00:07:32:2
10 8 402 LTU-1 2 Latymer Upper Sch 00:07:32:6
12 9 406 KGS 2 Kingston G Sch 00:07:37:1
13 10 415 DUL-Wheeler 2 Dulwich Coll 00:07:41:0
16 11 414 WBS-Loughran 2 Windsor Boys Sch 00:07:42:2
17 12 407 BMS-MACKAY 2 Bedford Modern Sch 00:07:42:9
25 13 411 CCS-Harris 2 Claires Court Sch 00:07:51:3
40 14 416 EMA-O Riordan 2 Emanuel Sch 00:08:03:8
46 15 413 BRY-Ellis 2 Bryanston Sch 00:08:06:6
53 16 419 WGT-Hayes 2 Whitgift Sch BC 00:08:09:3
Scratched 1 SPS-Ripley 1 St Pauls Sch BC 00:00:00:0
Scratched 404 RBL-Grainger 2 Reading Blue Coat Sch 00:00:00:0
Scratched 409 CAN-Robson 2 Canford Sch 00:00:00:0
Scratched 412 ORA-Archer 2 Oratory Sch 00:00:00:0
Category: J18 2nd 8+
7 1 449 X2 2 Westminster Sch 00:07:27:6 Prize
9 2 447 HAM-EARLY BIRD DINNER 2 Hampton Sch BC 00:07:32:2
14 3 452 LOS-Lyons 2 Lon Oratory Sch 00:07:41:4
28 4 453 HAM-Catching the worm 2 Hampton Sch BC 00:07:55:3
41 5 448 RAD-Elworthy 2 Radley College 00:08:03:9
Scratched 450 BMS-BYGRAVES 2 Bedford Modern Sch 00:00:00:0
Scratched 451 RBL-Smith 2 Reading Blue Coat Sch 00:00:00:0
Category: J18A.4x-
11 1 420 NOW-A(Lawton) 2 Northwich RC 00:07:35:6 Prize
15 2 428 MHD-O Mahony 2 Maidenhead RC 00:07:42:2
22 3 445 LEA-Badcott 2 Lea RC 00:07:47:1
23 4 429 WBS-Smith 2 Windsor Boys Sch 00:07:47:8
24 5 440 HWG-Williams 2 RGS High Wycombe 00:07:49:9
26 6 422 CCS-Cameron 2 Claires Court Sch 00:07:51:6
29 7 423 TRC-Beaty 2 Thames RC 00:07:55:7
31 8 421 TSS-Mac-Fall 2 Tideway Scullers Sch 00:07:57:6
33 9 432 MAR-Simon 2 Marlow RC 00:07:59:0
42 10 443 NOW-B(Crouchley) 2 Northwich RC 00:08:04:7
43 11 438 SWB-Bennett 2 Sir W Borlase s GS BC 00:08:05:2
44 12 441 MHD-Collins 2 Maidenhead RC 00:08:06:1
47 13 431 SWB-Paskins 2 Sir W Borlase s GS BC 00:08:06:6
51 14 433 STA-Gowing 2 Star Club 00:08:08:6
52 15 425 GMS-McKenzie 2 Gt Marlow Sch 00:08:09:0
62 16 430 MBC-Steel 2 Molesey BC 00:08:11:8
95 17 427 HEN-Farley 2 Henley RC 00:08:22:3
123 18 439 TSS-Phelan 2 Tideway Scullers Sch 00:08:33:1
128 19 424 SWB-Ashman 2 Sir W Borlase s GS BC 00:08:33:8
175 20 442 STA-Sharp 2 Star Club 00:08:49:5
179 21 436 EMA-Owens 2 Emanuel Sch 00:08:50:5
280 22 446 Theo 2 Wellington College 00:09:14:5
Scratched 426 LDR-Forsythe 2 Leander 00:00:00:0
Scratched 434 ROB-Turnbull 2 Rob Roy 00:00:00:0
Scratched 435 OUN-Volkwein 2 Oundle Sch 00:00:00:0
Scratched 437 TFN-Morris 2 Tiffin Sch 00:00:00:0
Scratched 444 TFN-Plunkett 2 Tiffin Sch 00:00:00:0
Category: J18A.4-
18 1 125 HAM-Kerr 1 Hampton Sch BC 00:07:43:6 Prize
21 2 129 KCA-Nichols 1 Kings Sch Canterbury 00:07:46:4
36 3 475 MBC-Ayres 2 Molesey BC 00:08:01:1
48 4 133 SWB-Bownass 1 Sir W Borlase s GS BC 00:08:06:7
61 5 130 KGS-J184- 1 Kingston G Sch 00:08:11:6
71 6 132 CCS-Harris 1 Claires Court Sch 00:08:13:7
83 7 476 KRC-Betty 2 Kingston RC 00:08:17:9
85 8 127 MBC-Cook 1 Molesey BC 00:08:18:5
93 9 135 KCA-John 1 Kings Sch Canterbury 00:08:21:9
148 10 477 WLT-Pickering 2 Walton RC 00:08:42:2
159 11 128 GMS-Wheal 1 Gt Marlow Sch 00:08:45:0
Scratched 126 RBL-Smith 1 Reading Blue Coat Sch 00:00:00:0
Scratched 131 BMS-Wilson 1 Bedford Modern Sch 00:00:00:0
Scratched 134 GMS-Money 1 Gt Marlow Sch 00:00:00:0
Scratched 136 RBL-Grainger 1 Reading Blue Coat Sch 00:00:00:0
Category: J18A.4+
49 1 143 LOS-Quin 1 Lon Oratory Sch 00:08:07:0 Prize
56 2 138 LTU-Phelps 1 Latymer Upper Sch 00:08:10:4
77 3 137 HAM-Stanhope 1 Hampton Sch BC 00:08:14:9
125 4 145 EMA-Soverall 1 Emanuel Sch 00:08:33:4
137 5 141 WIN-Boswall 1 Winchester Coll 00:08:37:7
Scratched 139 BMS-Mackay 1 Bedford Modern Sch 00:00:00:0
Scratched 140 CAN-Radvan 1 Canford Sch 00:00:00:0
Scratched 142 RBL-Temple 1 Reading Blue Coat Sch 00:00:00:0
Scratched 144 CAN-Smith 1 Canford Sch 00:00:00:0
Category: J18A.2-
89 1 46 WIN-Wythe 1 Winchester Coll 00:08:19:5 Prize
114 2 43 WIN-Killian-Dawson 1 Winchester Coll 00:08:30:0
117 3 36 WIN-Schröder 1 Winchester Coll 00:08:32:5
119 4 47 HAM-Hassan 1 Hampton Sch BC 00:08:32:6
122 5 44 HAM-Hickmott 1 Hampton Sch BC 00:08:33:1
130 6 34 SWB-Bolton 1 Sir W Borlase s GS BC 00:08:34:5
140 7 33 HAM-Worthington 1 Hampton Sch BC 00:08:39:7
157 8 39 HAM-Long 1 Hampton Sch BC 00:08:44:8
161 9 37 TRC-Tyrie 1 Thames RC 00:08:46:2
163 10 41 KRC-Betty 1 Kingston RC 00:08:46:4
170 11 35 GMS-Nunn 1 Gt Marlow Sch 00:08:47:4
224 12 42 WLT-Cleary 1 Walton RC 00:09:00:0
312 13 45 WBS-Loughran 1 Windsor Boys Sch 00:09:24:2
Scratched 31 LTU-MisCampbell 1 Latymer Upper Sch 00:00:00:0
Scratched 32 MBC-Ayres 1 Molesey BC 00:00:00:0
Scratched 38 WBS-Simmonds 1 Windsor Boys Sch 00:00:00:0
Scratched 40 MCA-Segilia 1 Mossbourne 00:00:00:0
Category: J18A.2x
54 1 8 NOW-A (Taylor) 1 Northwich RC 00:08:09:8 Prize
65 2 5 CCS-Cameron 1 Claires Court Sch 00:08:12:3
66 3 4 WBS-Oliver 1 Windsor Boys Sch 00:08:12:3
90 4 9 MAR-Simon 1 Marlow RC 00:08:21:4
100 5 19 NOW-B(Dudley) 1 Northwich RC 00:08:23:1
138 6 14 EMA-Roberts 1 Emanuel Sch 00:08:38:4
144 7 29 CHH-Chichvarkin 1 Charterhouse Sch BC 00:08:41:6
145 8 11 MHD-Felstead 1 Maidenhead RC 00:08:41:8
156 9 17 MBC-Hardy 1 Molesey BC 00:08:44:5
160 10 15 BCS-Quinn 1 Bournemouth Collegiate 00:08:45:5
214 11 23 HEN-Farley 1 Henley RC 00:08:57:4
230 12 26 MHD-Walters 1 Maidenhead RC 00:09:02:0
231 13 12 WLT-Johal 1 Walton RC 00:09:02:0
232 14 18 MAR-Bullivant 1 Marlow RC 00:09:02:1
269 15 16 SWB-Bains 1 Sir W Borlase s GS BC 00:09:12:4
275 16 27 BCS-Jones 1 Bournemouth Collegiate 00:09:13:9
299 17 13 WBS-Laws 1 Windsor Boys Sch 00:09:20:0
335 18 7 MHD-Doodson 1 Maidenhead RC 00:09:31:5
387 19 21 CHH-Burnell 1 Charterhouse Sch BC 00:09:52:2
Time Only 6 ASL/TSS 1 ASL/TSS 00:08:10:8
Time Only 10 TSS/WGT 1 TSS/WGT 00:08:39:5
Time Only 25 SWB-Wolfin 1 Sir W Borlase s GS BC 00:08:25:0
Scratched 20 MHD-O Mahony 1 Maidenhead RC 00:00:00:0
Scratched 22 CCS-Gronmark 1 Claires Court Sch 00:00:00:0
Scratched 24 WBS-Laws-2 1 Windsor Boys Sch 00:00:00:0
Scratched 28 LLA-John 1 Llandaff RC 00:00:00:0
Scratched 30 LEA-Moore 1 Lea RC 00:00:00:0
Category: J16A.8+
19 1 454 HAM-Davis 2 Hampton Sch BC 00:07:44:8 Prize
27 2 456 DUL-Wendler 2 Dulwich Coll 00:07:53:5
30 3 455 RAD-Senior 2 Radley College 00:07:56:3
84 4 457 SWB-Smith 2 Sir W Borlase s GS BC 00:08:18:4
112 5 459 BRY-Von Halem 2 Bryanston Sch 00:08:28:3
Scratched 458 SGC-Dalton 2 St Georges Coll 00:00:00:0
Category: J16 2nd 8+
39 1 480 HAM-Wright 2 Hampton Sch BC 00:08:02:8 Prize
60 2 478 SPS-Von Polach 2 St Pauls Sch BC 00:08:11:2
109 3 479 DUL-Sampson 2 Dulwich Coll 00:08:26:8
Scratched 481 RBL-Ramskill 2 Reading Blue Coat Sch 00:00:00:0
Category: J16A.4x-
32 1 460 TSS-Joss 2 Tideway Scullers Sch 00:07:58:1 Prize
35 2 461 GMS-Smith 2 Gt Marlow Sch 00:08:00:4
50 3 464 HEN-Zolkwer 2 Henley RC 00:08:07:4
58 4 471 MBC-Wedlake 2 Molesey BC 00:08:11:0
64 5 469 CBR-Kilgour 2 City of Bristol RC 00:08:12:2
67 6 470 HWG-Smith 2 RGS High Wycombe 00:08:12:5
81 7 466 MAR-Treasure 2 Marlow RC 00:08:16:4
88 8 463 WBS-Bartoletti 2 Windsor Boys Sch 00:08:19:4
92 9 465 LLA-Bowman 2 Llandaff RC 00:08:21:8
94 10 462 LTUWard 2 Latymer Upper Sch 00:08:21:9
104 11 468 MHD-Stepney 2 Maidenhead RC 00:08:23:9
208 12 473 CHH-Rockingham 2 Charterhouse Sch BC 00:08:56:2
Scratched 467 OUN-Davis Gimeno 2 Oundle Sch 00:00:00:0
Scratched 472 RBL-Shimmin 2 Reading Blue Coat Sch 00:00:00:0
Scratched 474 GMS-McKenzie 2 Gt Marlow Sch 00:00:00:0
Category: J16A.4-
55 1 146 WES-Cowling 1 Westminster Sch 00:08:09:9 Prize
72 2 147 GMS-Hardy 1 Gt Marlow Sch 00:08:14:0
79 3 150 HAM-Ladhur 1 Hampton Sch BC 00:08:15:4
203 4 151 MAR-Treasure 1 Marlow RC 00:08:55:6
Scratched 148 LTU-McChesney 1 Latymer Upper Sch 00:00:00:0
Scratched 149 SPS-Zussman 1 St Pauls Sch BC 00:00:00:0
Category: J16A.4+
68 1 166 TSS-Okuka 1 Tideway Scullers Sch 00:08:12:5 Prize
73 2 170 LOS-Maljkovic 1 Lon Oratory Sch 00:08:14:2
116 3 167 KGS-Barnett 1 Kingston G Sch 00:08:30:9
152 4 168 SWB-Fisher 1 Sir W Borlase s GS BC 00:08:43:8
162 5 162 HAM-Wright 1 Hampton Sch BC 00:08:46:3
178 6 161 WBS-Shaw 1 Windsor Boys Sch 00:08:50:2
239 7 160 CCS-Peck 1 Claires Court Sch 00:09:03:4
Scratched 159 SPS-Majumdar 1 St Pauls Sch BC 00:00:00:0
Scratched 163 RBL-Guthrie 1 Reading Blue Coat Sch 00:00:00:0
Scratched 164 DUL-Depel 1 Dulwich Coll 00:00:00:0
Scratched 165 CAN-Dyball 1 Canford Sch 00:00:00:0
Scratched 169 RBL-Corbin 1 Reading Blue Coat Sch 00:00:00:0
Scratched 171 HAM-Lea 1 Hampton Sch BC 00:00:00:0
Category: J16A.2-
183 1 119 HAM-Fieldhouse 1 Hampton Sch BC 00:08:51:8 Prize
202 2 120 WLT-Wilkinson 1 Walton RC 00:08:55:5
264 3 117 GMS-Smith 1 Gt Marlow Sch 00:09:11:6
290 4 121 HAM-Davis 1 Hampton Sch BC 00:09:17:0
Scratched 118 SPS-Roma 1 St Pauls Sch BC 00:00:00:0
Category: J16A.2x
110 1 55 HEN-Turnell 1 Henley RC 00:08:27:6 Prize
113 2 59 MHD-Kemp 1 Maidenhead RC 00:08:29:1
139 3 56 CBR-Linton 1 City of Bristol RC 00:08:39:1
166 4 61 WBS-Ellery 1 Windsor Boys Sch 00:08:46:7
172 5 52 MHD-Stepney 1 Maidenhead RC 00:08:48:5
173 6 48 WBS-Shewell 1 Windsor Boys Sch 00:08:49:3
187 7 53 LLA-Davies 1 Llandaff RC 00:08:53:3
225 8 57 ABV-Bennett 1 A B Severn BC 00:09:00:9
246 9 51 HEN-Smith 1 Henley RC 00:09:06:0
360 10 54 RDH-Randhawa 1 Radnor House Sch 00:09:39:5
394 11 60 RDH-Chaudoir 1 Radnor House Sch 00:09:56:4
Scratched 49 ROB-Charlesworth 1 Rob Roy 00:00:00:0
Scratched 50 RBL-Ashwanden 1 Reading Blue Coat Sch 00:00:00:0
Scratched 58 HEN-Zolkwer 1 Henley RC 00:00:00:0
Scratched 62 SAA-Devereux 1 Star & Arrow 00:00:00:0
Scratched 63 RBL-Lightning 1 Reading Blue Coat Sch 00:00:00:0
Category: J15A.8+
20 1 490 x 16 158 2 Westminster Sch 00:07:46:2 Prize
37 2 484 HAM-Zografakis 2 Hampton Sch BC 00:08:01:9 Prize
38 3 496 MAR-Long 2 Marlow RC 00:08:02:8 Prize
45 4 487 SPS-Parish 2 St Pauls Sch BC 00:08:06:5
57 5 485 LTU-Heeringa 2 Latymer Upper Sch 00:08:10:7
63 6 497 HAM-Clark 2 Hampton Sch BC 00:08:11:8
82 7 491 Wainwright 2 Bedford Sch 00:08:16:4
91 8 483 DUL-Wolff 2 Dulwich Coll 00:08:21:5
99 9 493 WIN-Hayes 2 Winchester Coll 00:08:23:1
103 10 486 GMS-Setford 2 Gt Marlow Sch 00:08:23:9
106 11 489 KGS-A 2 Kingston G Sch 00:08:25:0
107 12 499 A 2 Kings College Sch 00:08:26:3
131 13 482 RAD-Metcalf 2 Radley College 00:08:34:6
150 14 488 BMS-A 2 Bedford Modern Sch 00:08:42:8
177 15 502 WGT-Haslam 2 Whitgift Sch BC 00:08:49:8
189 16 494 LOS-Mebrahtu 2 Lon Oratory Sch 00:08:53:8
217 17 500 KCA-Manasse 2 Kings Sch Canterbury 00:08:59:2
Time Only 504 SES-A 2 St Edwards Sch 00:08:05:6
Scratched 492 SGC-Noyes 2 St Georges Coll 00:00:00:0
Scratched 495 CAN-Gater 2 Canford Sch 00:00:00:0
Scratched 498 BRY-A 2 Bryanston Sch 00:00:00:0
Scratched 501 ORA-Grenfell 2 Oratory Sch 00:00:00:0
Scratched 503 SHP-A 2 Shiplake College 00:00:00:0
Category: J15 2nd 8+
74 1 554 SPS-Craig-McFeely 2 St Pauls Sch BC 00:08:14:5 Prize
121 2 546 RAD-Cayzer 2 Radley College 00:08:33:0
133 3 555 DUL-Akinjewe 2 Dulwich Coll 00:08:34:8
153 4 553 HAM-Woo 2 Hampton Sch BC 00:08:44:0
188 5 547 DUL-Holmes 2 Dulwich Coll 00:08:53:7
206 6 549 SPS-Spiers 2 St Pauls Sch BC 00:08:55:9
222 7 551 B 2 Kings College Sch 00:08:59:8
Scratched 548 BMS-B 2 Bedford Modern Sch 00:00:00:0
Scratched 550 BDS-Billington 2 Bedford Sch 00:00:00:0
Scratched 552 KGS-B 2 Kingston G Sch 00:00:00:0
Scratched 556 RAD-Shott 2 Radley College 00:00:00:0
Scratched 557 SHP-B 2 Shiplake College 00:00:00:0
Category: J15A.4x+
78 1 201 CBR-Fletcher 1 City of Bristol RC 00:08:15:1 Prize
102 2 607 WLT-Suphi 2 Walton RC 00:08:23:8 Prize
105 3 603 HEN-Spiers 2 Henley RC 00:08:24:4 Prize
108 4 616 TSS-Jonas 2 Tideway Scullers Sch 00:08:26:7
111 5 618 WBS-Cleare 2 Windsor Boys Sch 00:08:28:2
127 6 203 GMS-Honey 1 Gt Marlow Sch 00:08:33:8
134 7 208 HAM-Zografakis 1 Hampton Sch BC 00:08:35:2
135 8 609 KRC-Brook 2 Kingston RC 00:08:37:0
136 9 606 HWG-Iqbal 2 RGS High Wycombe 00:08:37:2
141 10 614 ABV-Mitchell 2 A B Severn BC 00:08:39:9
142 11 599 CCS-Broadhead 2 Claires Court Sch 00:08:40:4
193 12 207 GMS-Setford 1 Gt Marlow Sch 00:08:54:2
196 13 604 QPH-Harris 2 Queens Park H Sch 00:08:54:5
250 14 613 KSE-Tomlinson 2 Kings Sch Ely 00:09:07:1
260 15 209 BAE-Humphrey-Evans 1 Barn Elms 00:09:10:6
262 16 617 EMA-Silver 2 Emanuel Sch 00:09:10:9
276 17 206 CHH-Campell-Wilson 1 Charterhouse Sch BC 00:09:14:1
277 18 612 CCS-Hall 2 Claires Court Sch 00:09:14:1
287 19 204 RDH-Sharp 1 Radnor House Sch 00:09:15:9
308 20 608 SWB-Brockwell 2 Sir W Borlase s GS BC 00:09:22:6
325 21 615 WBS-Macklin 2 Windsor Boys Sch 00:09:28:3
337 22 610 WBK-Watson 2 Walbrook 00:09:32:5
351 23 600 SWB-Slater 2 Sir W Borlase s GS BC 00:09:36:6
357 24 202 CCS-Forster 1 Claires Court Sch 00:09:39:2
391 25 611 EMA-Whyte 2 Emanuel Sch 00:09:53:6
Scratched 205 CCS-Walton 1 Claires Court Sch 00:00:00:0
Scratched 601 MBC-Miller 2 Molesey BC 00:00:00:0
Scratched 602 WGT-Caujolle 2 Whitgift Sch BC 00:00:00:0
Scratched 605 HAM-Campbell 2 Hampton Sch BC 00:00:00:0
Category: J15A.4+
149 1 221 SPS-Parish 1 St Pauls Sch BC 00:08:42:4 Prize
151 2 223 LTU-A 1 Latymer Upper Sch 00:08:42:8 Prize
181 3 227 LTU-B 1 Latymer Upper Sch 00:08:50:9 Prize
192 4 226 HAM-Woo 1 Hampton Sch BC 00:08:54:2
197 5 229 SPS-Craig McFeely 1 St Pauls Sch BC 00:08:54:7
211 6 230 BDS-Homan 1 Bedford Sch 00:08:56:7
212 7 222 HAM-Clark 1 Hampton Sch BC 00:08:56:9
218 8 224 SPS-Eaton 1 St Pauls Sch BC 00:08:59:4
234 9 220 SWB-Brockwell 1 Sir W Borlase s GS BC 00:09:02:5
249 10 225 LOS-Jinks 1 Lon Oratory Sch 00:09:06:4
339 11 228 KGS-J15 4+ 1 Kingston G Sch 00:09:32:9
Category: J15A.2x
129 1 212 WLT-Suphi 1 Walton RC 00:08:34:2 Prize
174 2 218 LEA-den Dulk 1 Lea RC 00:08:49:5 Prize
219 3 215 ABV-Mitchell 1 A B Severn BC 00:08:59:5 Prize
268 4 217 KSE-White 1 Kings Sch Ely 00:09:12:3
285 5 214 MHD-Collett 1 Maidenhead RC 00:09:15:4
307 6 213 HEN-Issa 1 Henley RC 00:09:22:3
388 7 219 WBK-Watson 1 Walbrook 00:09:52:6
Scratched 210 WBS-Fradin de La Renaudiere 1 Windsor Boys Sch 00:00:00:0
Scratched 211 HAM-Woodall 1 Hampton Sch BC 00:00:00:0
Scratched 216 HAM-Chapman-Hatchett 1 Hampton Sch BC 00:00:00:0
Category: J14A.8x+
69 1 299 LTU-A 1 Latymer Upper Sch 00:08:12:7 Prize
115 2 315 LOS-Barria 1 Lon Oratory Sch 00:08:30:6 Prize
168 3 321 WIN-Davis 1 Winchester Coll 00:08:47:3 Prize
169 4 317 HEN-Swinburn 1 Henley RC 00:08:47:4
201 5 309 LOS-Mrizaj 1 Lon Oratory Sch 00:08:55:4
215 6 313 HAM-Morey 1 Hampton Sch BC 00:08:57:4
220 7 314 SWB-Cole 1 Sir W Borlase s GS BC 00:08:59:6
233 8 320 HAM-Thomas 1 Hampton Sch BC 00:09:02:1
237 9 305 WBS-Qureshi 1 Windsor Boys Sch 00:09:02:7
263 10 302 KCS-Mercieca 1 Kings College Sch 00:09:11:3
271 11 318 WES-Grewal 1 Westminster Sch 00:09:12:7
279 12 298 DUL-Hopper 1 Dulwich Coll 00:09:14:4
289 13 303 HAM-Brown 1 Hampton Sch BC 00:09:16:1
309 14 312 SPS-Langstone-Bolt 1 St Pauls Sch BC 00:09:22:8
323 15 306 CCS-Falck Award 1 Claires Court Sch 00:09:28:1
328 16 304 KGS-A -Finn STBD 1 Kingston G Sch 00:09:28:9
333 17 310 KCS-Caouki 1 Kings College Sch 00:09:30:7
362 18 308 SWB-Rooney 1 Sir W Borlase s GS BC 00:09:40:2
376 19 316 DUL-Wermig 1 Dulwich Coll 00:09:44:2
382 20 322 KCS-Edwards 1 Kings College Sch 00:09:51:1
396 21 301 SPS-Comoli 1 St Pauls Sch BC 00:09:56:8
404 22 307 WES-Broxham 1 Westminster Sch 00:10:01:4
419 23 319 KGS-B - Baker 1 Kingston G Sch 00:10:13:8
Scratched 300 LOS-White 1 Lon Oratory Sch 00:00:00:0
Scratched 311 BMS - A 1 Bedford Modern Sch 00:00:00:0
Category: J14A.4x+
194 1 268 WLT-McLennan 1 Walton RC 00:08:54:2 Prize
243 2 273 ABV-Sayers 1 A B Severn BC 00:09:05:3 Prize
310 3 271 ABN-Sherliker 1 Abingdon RC 00:09:23:1 Prize
336 4 264 HEN-Beattie 1 Henley RC 00:09:31:5
441 5 272 WBS-Davis 1 Windsor Boys Sch 00:10:51:3
443 6 263 WBS-Hill-Parsons 1 Windsor Boys Sch 00:11:09:0
446 7 262 CCS-Stuji 1 Claires Court Sch 00:12:59:8
Scratched 265 HAM-Winskell 1 Hampton Sch BC 00:00:00:0
Scratched 266 MBC-Buck 1 Molesey BC 00:00:00:0
Scratched 267 WBS-van Gelderen 1 Windsor Boys Sch 00:00:00:0
Scratched 269 HAM-Mason 1 Hampton Sch BC 00:00:00:0
Scratched 270 CBR-Sinclair 1 City of Bristol RC 00:00:00:0