Hampton Head 4's and 8's - 2020

by MyRaceTime.co.uk


Results by Category

Published on: 01 February 2020
Race Pos. > Category Pos. Comp. No. Comp. Name Division > Club Name > Time (hh:mm:ss:t) Prize
Category: Op Sch/Jun 4-
21 1 1 HAM-A 1 Hampton School Boat Club 00:07:46:9
28 2 2 NSC- A 1 Norwich School Boat Club 00:07:53:0
37 3 4 NSC-Z 1 Norwich School Boat Club 00:08:00:6
42 4 8 WLT-MCLENNAN 1 Walton Rowing Club 00:08:01:9
50 5 6 SGC-LEES 1 St Georges College Boat Club 00:08:05:3
84 6 11 TES-YAA EZ-CUNNINGHAM 1 1863 Club 00:08:18:2
145 7 10 SGC-SARA 1 St Georges College Boat Club 00:08:32:6
164 8 9 ETN-UB3 1 Eton College Boat Club 00:08:37:4
192 9 7 KCA-LAPSLEY 1 Kings School Canterbury, The, Boat Club 00:08:42:3
Scratched 3 HAM-B 1 Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 5 HAM-C 1 Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 12 FUL-5 1 Fulham Reach Boat Club 00:00:00:0
Category: Op J16 4-
49 1 13 NSC-6 1 Norwich School Boat Club 00:08:05:0
56 2 15 SHP-DALLAS 1 Shiplake College Boat Club 00:08:08:9
90 3 18 SHP-FUNDELL 1 Shiplake College Boat Club 00:08:20:6
178 4 16 SGC-BADER 1 St Georges College Boat Club 00:08:39:5
195 5 19 CAN-SHAW 1 Canford School Boat Club 00:08:43:9
210 6 17 TES-FORREST 1 1863 Club 00:08:47:8
Scratched 14 HAMPTON A 1 Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Category: W Sch/Jun 4-
129 1 20 HEN-STURGESS 1 Henley Rowing Club 00:08:28:3
173 2 21 Mint 8 1 Surbiton High School Boat Club 00:08:39:2
193 3 24 WLT-CATLIN 1 Walton Rowing Club 00:08:43:6
330 4 25 MBC-MEAD 1 Molesey Boat Club 00:09:15:1
Scratched 22 HEN-POLLARD 1 Henley Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 23 HEN-WILSON 1 Henley Rowing Club 00:00:00:0
Category: W J16 4-
200 1 26 HEN-SAWBRIDGE 1 Henley Rowing Club 00:08:45:4
219 2 28 Mint 9 1 Surbiton High School Boat Club 00:08:49:8
242 3 27 MAR-HAMILTON 1 Marlow Rowing Club 00:08:52:6
Scratched 29 FUL-Brockway 1 Fulham Reach Boat Club 00:00:00:0
Category: Op Sch/Jun 2x
48 1 32 LEA-FERRARO 1 Lea Rowing Club 00:08:03:7
58 2 37 TSS-OBHOLZER 1 Tideway Scullers School 00:08:09:5
61 3 33 HEN-ROY 1 Henley Rowing Club 00:08:10:4
80 4 49 LEA-CROCOMBE 1 Lea Rowing Club 00:08:16:8
86 5 34 SWB-Jackson 1 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:08:19:3
87 6 36 HEN-Turnell 1 Henley Rowing Club 00:08:19:6
88 7 38 WBS-WARREN-2 1 Windsor Boys School, The, Boat Club 00:08:19:6
91 8 45 ASL-BEN-GACEM 1 American School In London Boat Club 00:08:20:7
93 9 42 WLT-ROBINSON 1 Walton Rowing Club 00:08:21:0
106 10 50 KCS-MARTIN 1 Kings College School Boat Club 00:08:24:3
115 11 39 HEN-BEATTIE 1 Henley Rowing Club 00:08:26:1
118 12 55 LEA-JAMES-2 1 Lea Rowing Club 00:08:26:4
121 13 40 NOW-BROGAN 1 Northwich Rowing Club 00:08:27:2
128 14 48 NSC D 1 Norwich School Boat Club 00:08:28:2
137 15 46 MHD-EVANS 1 Maidenhead Rowing Club 00:08:31:1
144 16 47 TSS-LANDAU 1 Tideway Scullers School 00:08:32:5
167 17 130 DUL-DEMBINSKI 1 Dulwich College Boat Club 00:08:38:2
174 18 54 NOW-MILLINGTON 1 Northwich Rowing Club 00:08:39:2
177 19 44 SWB-FRANCIS 1 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:08:39:4
179 20 59 ABN-SIMON 1 Abingdon Rowing Club 00:08:39:6
202 21 66 STN-ALEXANDER 1 Staines Boat Club 00:08:46:2
204 22 53 WBK-ANDREWS-2 1 Walbrook Rowing Club 00:08:46:8
217 23 60 ASL-MORAN 1 American School In London Boat Club 00:08:49:5
223 24 52 WRC-WHITTY 1 Wallingford Rowing Club 00:08:50:2
289 25 63 TES-BREWSTER 1 1863 Club 00:09:05:9
312 26 57 WBS-GATER 1 Windsor Boys School, The, Boat Club 00:09:11:8
318 27 61 WBS-HENNESSY-HUNT-2 1 Windsor Boys School, The, Boat Club 00:09:12:6
326 28 56 MHD-SWAINSTON 1 Maidenhead Rowing Club 00:09:14:6
351 29 31 HEN-O'CONNOR 1 Henley Rowing Club 00:09:20:7
353 30 68 TES-NIEBOER-2 1 1863 Club 00:09:21:3
369 31 58 TKC-IACOB 1 Team Keane Sculling School 00:09:26:3
371 32 62 SGC-STREBEL 1 St Georges College Boat Club 00:09:26:9
403 33 64 STN-ELLIOTT 1 Staines Boat Club 00:09:36:6
429 34 69 STN-TARANTINO 1 Staines Boat Club 00:09:50:1
Scratched 30 SAA-1 1 Star and Arrow Club 00:00:00:0
Scratched 35 TSS-OLIVER 1 Tideway Scullers School 00:00:00:0
Scratched 43 SAA-2 1 Star and Arrow Club 00:00:00:0
Scratched 51 HWG-MANNING 1 Royal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club 00:00:00:0
Scratched 65 DUL-GRAHAM 1 Dulwich College Boat Club 00:00:00:0
Scratched 67 KCS-POULTON 1 Kings College School Boat Club 00:00:00:0
Category: Op J16 2x
69 1 70 WBS-JAMES-2 1 Windsor Boys School, The, Boat Club 00:08:12:9
70 2 71 MHD-BIRD 1 Maidenhead Rowing Club 00:08:12:9
104 3 72 WBS-GRIFFIN SADLER-2 1 Windsor Boys School, The, Boat Club 00:08:24:1
138 4 75 KGS-BRADLEY 1 Kingston Grammar School Boat Club 00:08:31:4
151 5 85 WLT-HAWES 1 Walton Rowing Club 00:08:34:3
159 6 77 KGS-CURRIE 1 Kingston Grammar School Boat Club 00:08:36:5
162 7 86 WRC-WOODALL-2 1 Wallingford Rowing Club 00:08:37:1
169 8 80 HEN-MCLELLAN 1 Henley Rowing Club 00:08:38:5
175 9 82 WBS-SADLER 1 Windsor Boys School, The, Boat Club 00:08:39:3
181 10 76 WBS-LEWIN 1 Windsor Boys School, The, Boat Club 00:08:39:6
183 11 98 ABN-BESSENYEI 1 Abingdon Rowing Club 00:08:40:2
186 12 84 SGC-VANDERMEULEN 1 St Georges College Boat Club 00:08:41:1
201 13 91 WBK-HEDLEY-2 1 Walbrook Rowing Club 00:08:45:7
205 14 90 MAR-PARSONS 1 Marlow Rowing Club 00:08:46:9
232 15 78 MHD-LEWIS 1 Maidenhead Rowing Club 00:08:51:4
236 16 92 FUL-BERIKULY 1 Fulham Reach Boat Club 00:08:51:9
245 17 94 LEA-WARWICK 1 Lea Rowing Club 00:08:53:5
249 18 134 NSC-7 1 Norwich School Boat Club 00:08:54:7
255 19 81 BRY J16 2x B 1 Bryanston School Boat Club 00:08:55:7
257 20 93 WBS-POPE 1 Windsor Boys School, The, Boat Club 00:08:57:6
261 21 87 TKC-VENCO 1 Team Keane Sculling School 00:08:58:9
274 22 83 BRY J16 2x A 1 Bryanston School Boat Club 00:09:02:4
279 23 95 HEN-Hart 1 Henley Rowing Club 00:09:03:8
300 24 79 WBS-JANSEN-SPENCE 1 Windsor Boys School, The, Boat Club 00:09:08:2
301 25 100 RDH-NORTHCOTE 1 Radnor House School Rowing Club 00:09:08:9
333 26 96 BAE-ARMINJON 1 Barn Elms Rowing Club 00:09:15:4
365 27 106 ASL-SOUSOU 1 American School In London Boat Club 00:09:25:7
386 28 89 WRC-WAUGH-2 1 Wallingford Rowing Club 00:09:32:0
397 29 105 TES-FERONE-2 1 1863 Club 00:09:34:7
455 30 88 SGC-CAMERON 1 St Georges College Boat Club 00:10:24:2
Scratched 73 GRN-KENYON 1 Grange School, The Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 74 WBS-MCCULLEY 1 Windsor Boys School, The, Boat Club 00:00:00:0
Scratched 97 WBS-INGHAM 1 Windsor Boys School, The, Boat Club 00:00:00:0
Scratched 99 HWG-HAMMAD 1 Royal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club 00:00:00:0
Scratched 101 HWG-GUNNING 1 Royal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club 00:00:00:0
Scratched 102 TES-ALVAREZ VAZQUEZ 1 1863 Club 00:00:00:0
Scratched 103 HWG-DUSEK 1 Royal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club 00:00:00:0
Scratched 104 BKS-ABBOTT 1 Becket Rowing Club 00:00:00:0
Category: Op Sch/Jun 2-
63 1 107 KCS-BETTELEY 1 Kings College School Boat Club 00:08:11:0
97 2 118 WLT-MAFFI 1 Walton Rowing Club 00:08:21:7
102 3 110 KCA-WINGFIELD-2 1 Kings School Canterbury, The, Boat Club 00:08:23:6
108 4 111 KCS-JOHNSON 1 Kings College School Boat Club 00:08:24:7
123 5 112 HAM-SAUL 1 Hampton School Boat Club 00:08:27:6
125 6 127 TSS-Hansen kelly 1 Tideway Scullers School 00:08:27:9
131 7 114 WLT-PUNTER 1 Walton Rowing Club 00:08:28:7
160 8 120 KCA-CRAWLEY 1 Kings School Canterbury, The, Boat Club 00:08:36:9
176 9 41 Bry J18 2- 1 Bryanston School Boat Club 00:08:39:3
180 10 113 SGC-FLOWERDEW 1 St Georges College Boat Club 00:08:39:6
187 11 122 KCS-HEATHCOTE 1 Kings College School Boat Club 00:08:41:2
189 12 116 NSC C 1 Norwich School Boat Club 00:08:41:9
190 13 117 WEY-JOHNSON 1 Weybridge Rowing Club 00:08:41:9
209 14 121 MBC-NALLY 1 Molesey Boat Club 00:08:47:4
212 15 115 SGC-NOTTER 1 St Georges College Boat Club 00:08:48:5
221 16 108 NSC-10 1 Norwich School Boat Club 00:08:50:0
233 17 128 MBC-KNIGHT 1 Molesey Boat Club 00:08:51:5
246 18 119 NSC-B-2 1 Norwich School Boat Club 00:08:54:2
271 19 129 ETN-Thomas 1 Eton College Boat Club 00:09:01:3
282 20 125 ETN-Lindsay 1 Eton College Boat Club 00:09:04:2
294 21 132 Connolly 1 Barn Elms Rowing Club 00:09:06:5
407 22 109 KCS-PEARSON 1 Kings College School Boat Club 00:09:37:1
Scratched 123 DUL-GANEM 1 Dulwich College Boat Club 00:00:00:0
Scratched 124 TSS-READ 1 Tideway Scullers School 00:00:00:0
Scratched 126 TWK-HUNT 1 Twickenham Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 131 ETN-Daniel 1 Eton College Boat Club 00:00:00:0
Category: Op J16 2-
Scratched 133 HAM-SWARUP 1 Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 135 HAM-BELLAMY 1 Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 136 SHP-SCHONWANDT-2 1 Shiplake College Boat Club 00:00:00:0
Scratched 137 HAM-GREEN 1 Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Category: W Sch/Jun 2x
196 1 167 LEA-FORDE-2 1 Lea Rowing Club 00:08:44:2
206 2 138 KGS-ABBOTT 1 Kingston Grammar School Boat Club 00:08:47:0
211 3 139 TSS-LACK 1 Tideway Scullers School 00:08:47:9
220 4 142 WRC-TURNER-FRICK 1 Wallingford Rowing Club 00:08:49:9
228 5 141 SHP-DUNN-2-2 1 Shiplake College Boat Club 00:08:51:0
234 6 144 PHS-BRIDGES-2 1 Putney High School Boat Club 00:08:51:6
235 7 143 HEN-SHORT 1 Henley Rowing Club 00:08:51:7
240 8 145 TSS-DAVIES 1 Tideway Scullers School 00:08:52:3
250 9 149 WLT-BEARD 1 Walton Rowing Club 00:08:55:0
259 10 148 Mint 4 1 Surbiton High School Boat Club 00:08:58:5
262 11 151 MAR-FURLONGER 1 Marlow Rowing Club 00:08:59:0
284 12 147 KRC-BOWDEN 1 Kingston Rowing Club 00:09:04:9
292 13 150 WRC-WHITE-2 1 Wallingford Rowing Club 00:09:06:3
299 14 140 HEN-BROWN 1 Henley Rowing Club 00:09:08:1
308 15 153 KGS-SPIRES 1 Kingston Grammar School Boat Club 00:09:11:0
334 16 158 WBK-BRIDGE 1 Walbrook Rowing Club 00:09:15:8
338 17 146 MHD-HOLLIS 1 Maidenhead Rowing Club 00:09:17:6
343 18 159 BMS-WATSON 1 Bedford Modern School Boat Club 00:09:19:2
344 19 161 SHP-SCOTT 1 Shiplake College Boat Club 00:09:19:3
348 20 171 SWB-TAVERNER 1 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:09:19:9
354 21 173 ABN-GEBHART 1 Abingdon Rowing Club 00:09:21:5
358 22 168 Bry WJ 2x 1 Bryanston School Boat Club 00:09:23:2
360 23 155 SPG-HUMPHRIS 1 St Pauls Girls School Boat Club 00:09:24:4
376 24 154 ASL-GRAHAM 1 American School In London Boat Club 00:09:28:3
380 25 160 PHS-MUELLER 1 Putney High School Boat Club 00:09:29:9
384 26 157 SWP-PEMBERTON 1 Sir William Perkins's School Rowing Club 00:09:31:5
385 27 181 LEA-ANDREWS 1 Lea Rowing Club 00:09:31:6
387 28 164 Mint 5 1 Surbiton High School Boat Club 00:09:32:5
390 29 178 SAH-AQUILINA 1 Sacred Heart High School Rowing Club 00:09:33:6
392 30 183 SAH-DODWELL 1 Sacred Heart High School Rowing Club 00:09:33:9
406 31 172 MAR-FISK 1 Marlow Rowing Club 00:09:36:7
412 32 170 WBK-MANUEL 1 Walbrook Rowing Club 00:09:41:4
414 33 174 PHS-GROVES 1 Putney High School Boat Club 00:09:43:6
416 34 176 ASL-BAKE 1 American School In London Boat Club 00:09:44:6
417 35 169 FUL-THOMSON 1 Fulham Reach Boat Club 00:09:44:9
418 36 175 ABN-PERKINS 1 Abingdon Rowing Club 00:09:45:0
425 37 177 MAR-WALKER 1 Marlow Rowing Club 00:09:47:6
427 38 166 SWP-MAYNE 1 Sir William Perkins's School Rowing Club 00:09:49:6
448 39 156 KGS-FUSSELL 1 Kingston Grammar School Boat Club 00:10:06:4
451 40 185 ASL-KENTOPP-2 1 American School In London Boat Club 00:10:13:7
Scratched 152 HEN-ENGEL 1 Henley Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 162 Mint 6 1 Surbiton High School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 163 WRC-JAMES 1 Wallingford Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 165 KGS-MERRIMAN 1 Kingston Grammar School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 179 LEA-PATEL 1 Lea Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 180 TWK-O'CONNOR 1 Twickenham Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 184 SYD-HUDSON 1 Sydenham High School 00:00:00:0
Category: W J16 2x
269 1 186 MHD-STOCKDALE 1 Maidenhead Rowing Club 00:09:00:0
275 2 206 LEA-DAWSON-2 1 Lea Rowing Club 00:09:02:7
280 3 189 SWP-JONES 1 Sir William Perkins's School Rowing Club 00:09:04:2
293 4 187 TSS-KEMP-2 1 Tideway Scullers School 00:09:06:3
336 5 190 MHD-JONES 1 Maidenhead Rowing Club 00:09:17:2
347 6 192 BAE-WOODS 1 Barn Elms Rowing Club 00:09:19:8
355 7 209 LEA-PAGE 1 Lea Rowing Club 00:09:22:6
362 8 182 TKC-WEIR2 1 Team Keane Sculling School 00:09:24:9
364 9 212 TSS-HOWARD 1 Tideway Scullers School 00:09:25:5
372 10 188 MHD-HALL 1 Maidenhead Rowing Club 00:09:27:2
374 11 195 GUI-MORLAND 1 Guildford Rowing Club 00:09:27:8
383 12 201 PHS-JARVIS 1 Putney High School Boat Club 00:09:31:1
389 13 193 KRC-JANSS LAFOND 1 Kingston Rowing Club 00:09:33:5
393 14 194 MAR-POPE 1 Marlow Rowing Club 00:09:34:0
400 15 196 KGS-CASSIDY 1 Kingston Grammar School Boat Club 00:09:34:9
401 16 200 BAE-LEE 1 Barn Elms Rowing Club 00:09:35:1
411 17 198 PHS-PATTON-2 1 Putney High School Boat Club 00:09:40:1
420 18 210 ABN-ASHLEY-CARTER 1 Abingdon Rowing Club 00:09:45:8
421 19 211 TKC-ATKINSON 1 Team Keane Sculling School 00:09:45:8
431 20 199 PHS-REZVANI 1 Putney High School Boat Club 00:09:50:6
433 21 202 WRC-COTTON 1 Wallingford Rowing Club 00:09:51:6
438 22 213 STN-BARR 1 Staines Boat Club 00:09:56:2
445 23 215 STN-BATEMAN 1 Staines Boat Club 00:10:03:0
447 24 203 WBK-KEMP 1 Walbrook Rowing Club 00:10:05:1
452 25 214 Bry WJ16 2x 1 Bryanston School Boat Club 00:10:14:3
456 26 197 SWB-SARNO-2 1 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:10:25:0
Scratched 191 Mint 10 1 Surbiton High School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 204 LEH-7 1 Lady Eleanor Holles Boat Club 00:00:00:0
Scratched 205 FUL-HAGEN 1 Fulham Reach Boat Club 00:00:00:0
Scratched 207 HEN-O'DONOHUE 1 Henley Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 208 LEH-6 1 Lady Eleanor Holles Boat Club 00:00:00:0
Scratched 216 GUI-DEILAMY 1 Guildford Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 237 LEH-8 1 Lady Eleanor Holles Boat Club 00:00:00:0
Scratched 217 BKS-JUNAID 1 Becket Rowing Club 00:00:00:0
Category: W Sch/Jun 2-
238 1 218 KRC-MEDCALF 1 Kingston Rowing Club 00:08:51:9
264 2 224 GLT-ELLIOTT 1 Godolphin & Latymer School Boat Club 00:08:59:4
304 3 219 PHS-PATTON 1 Putney High School Boat Club 00:09:09:8
317 4 222 SPG/TSS-CHAPMAN 1 St Pauls Girls School Boat Club 00:09:12:1
352 5 220 MAR-CHECKLEY 1 Marlow Rowing Club 00:09:21:0
363 6 230 KCA-SOUTHORN 1 Kings School Canterbury, The, Boat Club 00:09:25:2
367 7 221 EMA-5 1 Emanuel School Boat Club 00:09:26:1
388 8 227 GLT-CORRIGAN 1 Godolphin & Latymer School Boat Club 00:09:32:7
391 9 233 WES-TILLERY 1 Westminster School Boat Club 00:09:33:9
399 10 229 KCS-JONES 1 Kings College School Boat Club 00:09:34:8
423 11 226 BAE-ROUND 1 Barn Elms Rowing Club 00:09:46:1
430 12 232 LLA-SALISBURY 1 Llandaff Rowing Club 00:09:50:3
Scratched 223 Mint 7 1 Surbiton High School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 225 HEN-FITZGERALD 1 Henley Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 228 HEN-HILLS 1 Henley Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 231 WLT-LOOK 1 Walton Rowing Club 00:00:00:0
Category: W J16 2-
Scratched 234 LEH-10 1 Lady Eleanor Holles Boat Club 00:00:00:0
Scratched 235 GRN-BROWN 1 Grange School, The Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 236 LEH 1 Lady Eleanor Holles Boat Club 00:00:00:0
Scratched 238 LEH-11 1 Lady Eleanor Holles Boat Club 00:00:00:0
Category: Op J15 4x+
98 1 246 TKC-STANWORTH 1 Team Keane Sculling School 00:08:22:8
101 2 239 WBK-ANDREWS-3 1 Walbrook Rowing Club 00:08:23:6
107 3 252 PET-NIKLASSON 1 Peterborough City Rowing Club 00:08:24:4
109 4 244 WLT-HAKIM-RAD 1 Walton Rowing Club 00:08:24:8
119 5 242 KRC-DE ROZAIRO 1 Kingston Rowing Club 00:08:26:5
122 6 247 LTU-ROBERTSON 1 Latymer Upper School Boat Club 00:08:27:4
132 7 255 HEN-HUTCHINS 1 Henley Rowing Club 00:08:29:6
149 8 241 RDH-MCANDREW 1 Radnor House School Rowing Club 00:08:34:0
153 9 248 SWB-DHARIWAL 1 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:08:35:0
154 10 243 WGT-BURTON 1 Whitgift School Boat Club 00:08:35:1
156 11 254 DUL-KONIJNENBERG 1 Dulwich College Boat Club 00:08:35:7
168 12 240 GUI-SUMMERFIELD 1 Guildford Rowing Club 00:08:38:3
170 13 257 WRC-GAUDEN 1 Wallingford Rowing Club 00:08:38:5
171 14 253 LTU-GOOCH 1 Latymer Upper School Boat Club 00:08:38:6
191 15 273 BRY J15 4x+ A 1 Bryanston School Boat Club 00:08:42:3
194 16 250 LTU-CHASE 1 Latymer Upper School Boat Club 00:08:43:9
214 17 249 CCS-LYONS 1 Claires Court School Boat Club 00:08:48:8
227 18 274 WBS-USHER 1 Windsor Boys School, The, Boat Club 00:08:50:8
239 19 259 WEY-DIDASKALOU 1 Weybridge Rowing Club 00:08:52:1
243 20 271 MBC-NEWMAN 1 Molesey Boat Club 00:08:53:0
244 21 256 DUL-POPOFF 1 Dulwich College Boat Club 00:08:53:2
256 22 277 WBS-INGELS 1 Windsor Boys School, The, Boat Club 00:08:57:5
267 23 261 TES-PLANTENGA 1 1863 Club 00:08:59:8
270 24 262 CCS-BUTT 1 Claires Court School Boat Club 00:09:00:3
296 25 279 WBS-JERVIS 1 Windsor Boys School, The, Boat Club 00:09:07:0
297 26 245 WGT-SHAIKH 1 Whitgift School Boat Club 00:09:07:3
310 27 267 KGS-PHILLIPS 1 Kingston Grammar School Boat Club 00:09:11:4
314 28 266 MAR-WESTCOTT 1 Marlow Rowing Club 00:09:12:0
315 29 281 LLA - Carey-Read 1 Llandaff Rowing Club 00:09:12:0
321 30 260 LEA-CREGAN 1 Lea Rowing Club 00:09:13:2
322 31 264 WEY-CLARE 1 Weybridge Rowing Club 00:09:13:4
328 32 258 DUL-AL-CHALABI 1 Dulwich College Boat Club 00:09:14:8
329 33 278 KHS-CAPLIN 1 Kew House School Boat Club 00:09:15:0
357 34 272 WBS-KHARAY 1 Windsor Boys School, The, Boat Club 00:09:23:0
366 35 263 Bry J15 4x B 1 Bryanston School Boat Club 00:09:25:9
379 36 269 KGS-LANNERO 1 Kingston Grammar School Boat Club 00:09:29:6
381 37 594 HAM-INFLATABLE DART BOARD 2 Hampton School Boat Club 00:09:30:9
440 38 276 DUL-ESKANDARI 1 Dulwich College Boat Club 00:09:57:2
444 39 282 ASL-LINTON 1 American School In London Boat Club 00:10:02:2
446 40 280 KHS-DELL 1 Kew House School Boat Club 00:10:05:1
453 41 268 TKC-SANGSTER 1 Team Keane Sculling School 00:10:15:7
Scratched 251 MGN-Red 1 Magdalen College School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 265 MGN-Black 4x+ 1 Magdalen College School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 270 HWG-GAWNE 1 Royal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club 00:00:00:0
Scratched 275 HWG-DUNLOP 1 Royal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club 00:00:00:0
Category: W J15 4x+
163 1 283 HEN-LUKE 1 Henley Rowing Club 00:08:37:4
216 2 286 Green 5 1 Surbiton High School Boat Club 00:08:49:5
260 3 292 LEA-MAIDMENT 1 Lea Rowing Club 00:08:58:6
265 4 316 MAR-WARRINGTON 1 Marlow Rowing Club 00:08:59:5
272 5 285 KRC-PARSONS 1 Kingston Rowing Club 00:09:02:1
273 6 291 HEN-ERBOLAT 1 Henley Rowing Club 00:09:02:1
278 7 314 BGS-COUGHLIN 1 Bedford Girls School Rowing Club 00:09:03:8
288 8 307 HEN-LAKATOS 1 Henley Rowing Club 00:09:05:8
295 9 293 Green 6 1 Surbiton High School Boat Club 00:09:06:8
298 10 297 ABN-KOEMAN 1 Abingdon Rowing Club 00:09:07:7
302 11 304 NOW_Sperring Toy 1 Northwich Rowing Club 00:09:09:0
303 12 310 MAR-STARK 1 Marlow Rowing Club 00:09:09:7
306 13 308 MBC-WOOLMAN 1 Molesey Boat Club 00:09:10:6
307 14 284 GUI-WELLS 1 Guildford Rowing Club 00:09:10:8
320 15 299 TSS-IN DER RIEDEN 1 Tideway Scullers School 00:09:13:2
323 16 289 WEY-CARBALLEIRO 1 Weybridge Rowing Club 00:09:13:6
325 17 287 LTU-COLEMAN 1 Latymer Upper School Boat Club 00:09:13:9
327 18 306 LTU-VON STAUFFENBERG 1 Latymer Upper School Boat Club 00:09:14:8
331 19 296 WBK-COWELL 1 Walbrook Rowing Club 00:09:15:2
340 20 332 SPG-KONG 1 St Pauls Girls School Boat Club 00:09:18:1
341 21 295 MBC-MADELEY 1 Molesey Boat Club 00:09:18:1
342 22 294 WEY-BRIODY 1 Weybridge Rowing Club 00:09:18:3
345 23 288 WRC-MCCANN 1 Wallingford Rowing Club 00:09:19:4
346 24 290 Green 7 1 Surbiton High School Boat Club 00:09:19:7
349 25 303 SWP-SWETMAN 1 Sir William Perkins's School Rowing Club 00:09:20:1
356 26 301 SWP-TRICKETT 1 Sir William Perkins's School Rowing Club 00:09:22:8
378 27 328 KGS-JOHNSTON 1 Kingston Grammar School Boat Club 00:09:29:2
394 28 312 WELLINGTON 1 Wimbledon High School Boat Club 00:09:34:1
395 29 317 TKC-HOBBINS 1 Team Keane Sculling School 00:09:34:1
402 30 327 PHS-MIDDLEMISS 1 Putney High School Boat Club 00:09:35:5
404 31 318 WLT-JONES 1 Walton Rowing Club 00:09:36:6
408 32 315 GUI-MORRIS 1 Guildford Rowing Club 00:09:38:5
409 33 313 SWB-HEARD NORRISH 1 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:09:39:1
413 34 302 LTU-CONNOR 1 Latymer Upper School Boat Club 00:09:41:7
415 35 300 LTU-CREWDSON 1 Latymer Upper School Boat Club 00:09:44:4
419 36 333 SAH-CASADO 1 Sacred Heart High School Rowing Club 00:09:45:7
422 37 311 Green 8 1 Surbiton High School Boat Club 00:09:46:1
424 38 321 BGS-KING 1 Bedford Girls School Rowing Club 00:09:47:3
426 39 298 GLT dolphin-2 1 Godolphin & Latymer School Boat Club 00:09:48:4
434 40 325 EMA-PRETZLICK 1 Emanuel School Boat Club 00:09:52:1
435 41 309 GLT Godolphin 1 Godolphin & Latymer School Boat Club 00:09:53:1
436 42 326 LLA-Brennan 1 Llandaff Rowing Club 00:09:55:0
441 43 320 Green 9 1 Surbiton High School Boat Club 00:09:58:4
442 44 305 BMS-BAKER 1 Bedford Modern School Boat Club 00:10:01:4
443 45 329 KCA-LESTER 1 Kings School Canterbury, The, Boat Club 00:10:01:6
450 46 322 LEH-Red 1 Lady Eleanor Holles Boat Club 00:10:11:4
454 47 323 GUI-CAMERON 1 Guildford Rowing Club 00:10:21:8
457 48 330 SPG-KAGITCIBASI 1 St Pauls Girls School Boat Club 00:10:41:6
458 49 334 ASL-BLAIR 1 American School In London Boat Club 00:11:04:6
460 50 324 BMS-LAVIS 1 Bedford Modern School Boat Club 00:11:27:4
Scratched 319 SWP-MCDONALD 1 Sir William Perkins's School Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 331 KGS-CONNELL 1 Kingston Grammar School Boat Club 00:00:00:0
Category: Op J14 8x+
Scratched 335 HAM-D 1 Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 336 SW20148Y 1 Westminster School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 337 EMA-MELVIN 1 Emanuel School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 338 SWB-THOMSON 1 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:00:00:0
Scratched 339 BDS white 1 Bedford School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 340 HAM-B 1 Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 341 TKC-ADEYEMI 1 Team Keane Sculling School 00:00:00:0
Scratched 342 DUL-WATSON 1 Dulwich College Boat Club 00:00:00:0
Scratched 343 HAM-C 1 Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 344 SW20148x 1 Westminster School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 345 SWB-SYLVESTER 1 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:00:00:0
Scratched 346 SWB-GHANI 1 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:00:00:0
Scratched 347 BDS blue 1 Bedford School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 348 DUL-CHALLACOMBE 1 Dulwich College Boat Club 00:00:00:0
Scratched 349 GUI-WHITE 1 Guildford Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 350 CCS-COHEN 1 Claires Court School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 351 HAM-A 1 Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Category: W J14 8x+
Scratched 352 LEH-POBJOY 1 Lady Eleanor Holles Boat Club 00:00:00:0
Scratched 353 KRC-MORROW 1 Kingston Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 354 Silver 4 1 Surbiton High School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 355 HEN-MERRITT 1 Henley Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 356 LEH-DEAN 1 Lady Eleanor Holles Boat Club 00:00:00:0
Scratched 357 Silver 2 1 Surbiton High School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 358 GUI-REDDY 1 Guildford Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 359 Nottingham Girls High School 1 Nottingham Girls High School 00:00:00:0
Scratched 360 LEH-CHUNG 1 Lady Eleanor Holles Boat Club 00:00:00:0
Scratched 361 WHSBC Clapp 1 Wimbledon High School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 362 Silver 3 1 Surbiton High School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 363 EMA - DUNDAS 1 Emanuel School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 364 LLA-MEREDITH 1 Llandaff Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 365 WHS-Graham 1 Wimbledon High School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 366 SWB-HODKOVA 1 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:00:00:0
Scratched 367 Silver 1 1 Surbiton High School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 368 KHS-ANGUS 1 Kew House School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 369 KCA-LUO 1 Kings School Canterbury, The, Boat Club 00:00:00:0
Category: Op Sch/Jun 8+
1 1 401 Red Meat 2 Kings College School Boat Club 00:07:09:0
2 2 403 HAM-1 2 Hampton School Boat Club 00:07:19:4
3 3 402 1st 8+ 2 Norwich School Boat Club 00:07:27:3
8 4 405 DUL-BUTLAND 2 Dulwich College Boat Club 00:07:32:8
10 5 407 MBC-KNIGHT-2 2 Molesey Boat Club 00:07:35:9
15 6 404 KCA-WINGFIELD 2 Kings School Canterbury, The, Boat Club 00:07:40:8
17 7 406 BMS-1st Eight 2 Bedford Modern School Boat Club 00:07:42:2
18 8 408 BRY 8+ 2 Bryanston School Boat Club 00:07:42:2
41 9 409 TES-RODGERS 2 1863 Club 00:08:01:9
47 10 410 Can 1 2 Canford School Boat Club 00:08:03:5
Category: Op Sch/Jun 4x-
4 1 411 HEN-O'CONNOR-2 2 Henley Rowing Club 00:07:31:3
5 2 418 WLT-CASEMORE 2 Walton Rowing Club 00:07:31:6
11 3 415 HEN-BEATTIE-2 2 Henley Rowing Club 00:07:38:3
12 4 416 LEA-FERRARO-2 2 Lea Rowing Club 00:07:38:7
14 5 414 WBS-WARREN 2 Windsor Boys School, The, Boat Club 00:07:40:0
22 6 423 WGT-CAUJOLLE 2 Whitgift School Boat Club 00:07:48:3
24 7 425 PET-RIBBONS 2 Peterborough City Rowing Club 00:07:50:4
25 8 420 WLT-MAFFI-2 2 Walton Rowing Club 00:07:51:7
27 9 429 LEA-JAMES 2 Lea Rowing Club 00:07:52:8
30 10 413 SWB-LENNARD 2 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:07:54:9
32 11 417 KGS-FLETCHER 2 Kingston Grammar School Boat Club 00:07:57:9
34 12 424 TSS-EATON 2 Tideway Scullers School 00:07:58:1
35 13 419 SWB-HAZLEHURST 2 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:07:59:5
40 14 434 MBC-PATTEN 2 Molesey Boat Club 00:08:01:6
45 15 436 ABN-BESSENYEI-2 2 Abingdon Rowing Club 00:08:02:7
52 16 421 HEN-O'CONNOR-3 2 Henley Rowing Club 00:08:06:1
57 17 426 WLT-SUPHI 2 Walton Rowing Club 00:08:09:2
71 18 422 TSS-Dexter's crew 2 Tideway Scullers School 00:08:13:3
72 19 427 TKC-RUSSELL THOMPSON 2 Team Keane Sculling School 00:08:13:5
77 20 432 WBK-ANDREWS 2 Walbrook Rowing Club 00:08:14:9
96 21 431 WRC-WRIGHT 2 Wallingford Rowing Club 00:08:21:4
111 22 428 KCS-MARTIN-2 2 Kings College School Boat Club 00:08:25:5
126 23 438 TES-NIEBOER 2 1863 Club 00:08:28:1
130 24 435 WBS-HENNESSY-HUNT 2 Windsor Boys School, The, Boat Club 00:08:28:5
172 25 440 STN-NEWTON WEIL 2 Staines Boat Club 00:08:39:1
184 26 442 KSR-CAITHNESS 2 Kings Rochester Boat Club 00:08:40:2
203 27 437 RAD-BATCHELOR 2 Radley College Boat Club 00:08:46:3
222 28 441 BRY J18 4x 2 Bryanston School Boat Club 00:08:50:1
Scratched 412 TSS-WOOLMER 2 Tideway Scullers School 00:00:00:0
Scratched 430 MGN-Red-2 2 Magdalen College School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 433 KCS-MERCIECA-2 2 Kings College School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 439 MGN-Black 4x- 2 Magdalen College School Boat Club 00:00:00:0
Category: Op Sch/Jun 2nd 8+
6 1 444 NSC 2nd 8+ 2 Norwich School Boat Club 00:07:32:0
7 2 445 HAM-2 2 Hampton School Boat Club 00:07:32:3
19 3 447 DUL-BIRD 2 Dulwich College Boat Club 00:07:44:1
31 4 448 BMS-2nd Eight 2 Bedford Modern School Boat Club 00:07:57:9
33 5 446 ETN-UB3 2 Eton College Boat Club 00:07:58:0
Time Only 577 HAM-3 2 Hampton School Boat Club 00:08:02:0
Scratched 443 WS20J18B 2 Westminster School Boat Club 00:00:00:0
Category: Op J16 8+
9 1 452 SHP-SCHONWANDT 2 Shiplake College Boat Club 00:07:33:1
13 2 450 Hampton 2 Hampton School Boat Club 00:07:39:0
16 3 449 NSC-3 2 Norwich School Boat Club 00:07:40:9
29 4 451 KCS-J16 VIII 2 Kings College School Boat Club 00:07:54:4
39 5 454 SWB-ROBERTS 2 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:08:01:5
Scratched 453 DUL-SCARDINO 2 Dulwich College Boat Club 00:00:00:0
Category: Op J16 4x-
23 1 457 WBS-JAMES 2 Windsor Boys School, The, Boat Club 00:07:50:2
26 2 455 MHD-IORAS 2 Maidenhead Rowing Club 00:07:52:3
44 3 459 HEN-Wallace 2 Henley Rowing Club 00:08:02:6
46 4 462 KRC-ASHER 2 Kingston Rowing Club 00:08:03:4
51 5 458 WRC-WOODALL 2 Wallingford Rowing Club 00:08:06:1
53 6 460 WLT-HAWES-2 2 Walton Rowing Club 00:08:07:9
54 7 465 MAR-MARSH 2 Marlow Rowing Club 00:08:08:4
66 8 467 LEA-ELSER 2 Lea Rowing Club 00:08:11:6
74 9 466 MBC-ZAVYALOV 2 Molesey Boat Club 00:08:13:8
79 10 463 SW20164x 2 Westminster School Boat Club 00:08:16:7
113 11 464 WGT-TULLIS 2 Whitgift School Boat Club 00:08:26:0
114 12 469 KHS-BLACKWELL 2 Kew House School Boat Club 00:08:26:1
117 13 468 WBK-HEDLEY 2 Walbrook Rowing Club 00:08:26:3
124 14 470 FUL-BATES 2 Fulham Reach Boat Club 00:08:27:7
136 15 461 BRY J16 4x 2 Bryanston School Boat Club 00:08:30:9
277 16 474 TES-FERONE 2 1863 Club 00:09:02:9
291 17 471 WBS-INGHAM-2 2 Windsor Boys School, The, Boat Club 00:09:06:0
Scratched 456 GRN-KENYON-2 2 Grange School, The Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 472 HWG-HAMMAD-2 2 Royal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club 00:00:00:0
Scratched 473 GLB-GREGOROVIC 2 Globe Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 475 MGN-Red J16 4x- 2 Magdalen College School Boat Club 00:00:00:0
Category: Op J16 2nd 8+
20 1 478 WBS-GRIFFIN SADLER H 2 Windsor Boys School, The, Boat Club 00:07:45:0
43 2 477 Hampton B 2 Hampton School Boat Club 00:08:02:1
127 3 476 RAD 2 Radley College Boat Club 00:08:28:2
158 4 479 Hampton C 2 Hampton School Boat Club 00:08:36:3
Scratched 480 ETN-TIN 2 Eton College Boat Club 00:00:00:0
Category: W Sch/Jun 8+
38 1 481 MAR-BRINDLE 2 Marlow Rowing Club 00:08:01:4
64 2 486 A 2 Wimbledon High School Boat Club 00:08:11:3
65 3 482 HEN-RUSSELL 2 Henley Rowing Club 00:08:11:4
67 4 483 Mint 1 2 Surbiton High School Boat Club 00:08:11:9
140 5 484 EMA-7 2 Emanuel School Boat Club 00:08:31:8
152 6 487 BGS-BATTEN 2 Bedford Girls School Rowing Club 00:08:34:8
161 7 489 Can G 2 Canford School Boat Club 00:08:37:1
188 8 485 Girls Eight 2 Kings School Canterbury, The, Boat Club 00:08:41:4
311 9 488 LEA-PATERSON 2 Lea Rowing Club 00:09:11:7
Category: W Sch/Jun 4x-
68 1 490 HEN-ROWLEY 2 Henley Rowing Club 00:08:12:4
100 2 491 TSS-lack 2 Tideway Scullers School 00:08:23:4
105 3 492 WRC-WHITE 2 Wallingford Rowing Club 00:08:24:2
134 4 493 SHP-DUNN-2 2 Shiplake College Boat Club 00:08:29:7
135 5 495 PHS-BRIDGES 2 Putney High School Boat Club 00:08:30:1
141 6 496 BMS-CHOUFFOT 2 Bedford Modern School Boat Club 00:08:31:9
150 7 494 KGS-CHORLEY 2 Kingston Grammar School Boat Club 00:08:34:0
165 8 497 SWP-CROSBIE 2 Sir William Perkins's School Rowing Club 00:08:37:8
166 9 499 WRC-WILKINSON 2 Wallingford Rowing Club 00:08:38:0
199 10 498 SPG-MAVRA 2 St Pauls Girls School Boat Club 00:08:45:3
218 11 500 WLT-BEARD-2 2 Walton Rowing Club 00:08:49:5
224 12 502 KGS-SPIRES-2 2 Kingston Grammar School Boat Club 00:08:50:2
231 13 501 WBK-WHITE 2 Walbrook Rowing Club 00:08:51:4
247 14 505 MBC-COUTTS 2 Molesey Boat Club 00:08:54:4
248 15 503 PHS-LARTER 2 Putney High School Boat Club 00:08:54:5
252 16 506 Mint 3 2 Surbiton High School Boat Club 00:08:55:2
254 17 508 SWB-FARMER 2 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:08:55:7
287 18 510 BAE-MACKLOW-SMITH 2 Barn Elms Rowing Club 00:09:05:7
319 19 507 Bry WJ 4x 2 Bryanston School Boat Club 00:09:12:9
382 20 511 BGS-HUCKETT 2 Bedford Girls School Rowing Club 00:09:31:0
Scratched 504 ASL-DUFFY 2 American School In London Boat Club 00:00:00:0
Scratched 509 GLB-OFFILER 2 Globe Rowing Club 00:00:00:0
Category: W Sch/Jun 2nd 8+
89 1 512 HEN-WILLIAMS 2 Henley Rowing Club 00:08:19:8
215 2 513 B 2 Wimbledon High School Boat Club 00:08:49:0
Category: W J16 8+
81 1 516 LEH-10 2 Lady Eleanor Holles Boat Club 00:08:16:8
95 2 514 MAR-COBBOLD 2 Marlow Rowing Club 00:08:21:3
155 3 520 EMA-6 2 Emanuel School Boat Club 00:08:35:4
207 4 519 PHS-SAUNDERS 2 Putney High School Boat Club 00:08:47:1
305 5 518 Godolphin 2 Godolphin & Latymer School Boat Club 00:09:10:0
Scratched 515 HEN-SCHOENMAKERS 2 Henley Rowing Club 00:00:00:0
Category: W J16 4x-
143 1 521 MHD-CARPENTER 2 Maidenhead Rowing Club 00:08:32:4
146 2 522 SWP-M O'DONNELL 2 Sir William Perkins's School Rowing Club 00:08:32:8
157 3 532 LEA-DAWSON 2 Lea Rowing Club 00:08:35:8
185 4 523 TSS-KEMP 2 Tideway Scullers School 00:08:40:9
230 5 530 SWB-SARNO 2 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:08:51:4
237 6 529 FUL-PERRY-SMITH 2 Fulham Reach Boat Club 00:08:51:9
251 7 525 BAE-HILLIER 2 Barn Elms Rowing Club 00:08:55:2
258 8 526 SWP-ROLES 2 Sir William Perkins's School Rowing Club 00:08:58:0
263 9 524 GUI-WELLS-2 2 Guildford Rowing Club 00:08:59:1
266 10 531 TKC-SMITH 2 Team Keane Sculling School 00:08:59:7
324 11 536 ABN-ASHLEY-CARTER 2 Abingdon Rowing Club 00:09:13:9
332 12 527 WBK-KEMP 2 Walbrook Rowing Club 00:09:15:4
339 13 535 SPG-KNOWLES 2 St Pauls Girls School Boat Club 00:09:18:1
350 14 537 WLT-ROBERTS 2 Walton Rowing Club 00:09:20:3
375 15 528 GUI-DEILAMY-2 2 Guildford Rowing Club 00:09:28:1
396 16 533 BMS-PRATT 2 Bedford Modern School Boat Club 00:09:34:2
439 17 538 BGS-FRANKLIN 2 Bedford Girls School Rowing Club 00:09:57:1
Time Only 517 Mint 2 2 Surbiton High School Boat Club 00:08:50:9
Scratched 534 BKS-PETRUCCI 2 Becket Rowing Club 00:00:00:0
Category: Op J15 8+
55 1 547 SW20158 2 Westminster School Boat Club 00:08:08:6
60 2 539 DUL-POPOFF 2 Dulwich College Boat Club 00:08:10:3
62 3 541 SHP-BYCA 2 Shiplake College Boat Club 00:08:10:5
73 4 543 RAD-A 2 Radley College Boat Club 00:08:13:8
75 5 549 HAM-MUST DO BETTER 2 Hampton School Boat Club 00:08:14:0
83 6 540 BMS-DOHERTY 2 Bedford Modern School Boat Club 00:08:18:1
92 7 551 HAM-WELL WELL WELL 2 Hampton School Boat Club 00:08:20:7
94 8 544 LLA-PHILLIPS 2 Llandaff Rowing Club 00:08:21:2
103 9 542 BLUE 2 Latymer Upper School Boat Club 00:08:24:0
110 10 548 SES-ALI 2 St Edwards School Boat Club 00:08:25:5
112 11 545 Hot 2 Bedford School Boat Club 00:08:25:9
182 12 546 EMA - GRAINGER 2 Emanuel School Boat Club 00:08:39:9
Scratched 550 SES-GEDDES 2 St Edwards School Boat Club 00:00:00:0
Category: Op J15 2nd 8+
59 1 553 SHP-MADDEN 2 Shiplake College Boat Club 00:08:10:3
116 2 554 WHITE 2 Latymer Upper School Boat Club 00:08:26:1
139 3 556 Spicy 2 Bedford School Boat Club 00:08:31:7
147 4 557 RAD-RED 2 Radley College Boat Club 00:08:33:4
241 5 552 DUL-AL-CHALABI 2 Dulwich College Boat Club 00:08:52:3
283 6 555 RAD-WHITE 2 Radley College Boat Club 00:09:04:3
337 7 558 Sour 2 Bedford School Boat Club 00:09:17:5
398 8 559 HAM-WATERPROOF TEA BAG 2 Hampton School Boat Club 00:09:34:7
Category: W J15 8+
82 1 568 GREAT UNCLE BULGARIA 2 Wimbledon High School Boat Club 00:08:17:6
85 2 563 Green 1 2 Surbiton High School Boat Club 00:08:19:0
120 3 560 HEN-CHAPLIN 2 Henley Rowing Club 00:08:26:5
208 4 569 GLT dolphins 2 Godolphin & Latymer School Boat Club 00:08:47:3
268 5 561 ABN-DAY-2 2 Abingdon Rowing Club 00:08:59:8
276 6 572 EMA - PRETZLICK 2 Emanuel School Boat Club 00:09:02:8
281 7 565 PHS-TANNER 2 Putney High School Boat Club 00:09:04:2
309 8 570 LEH-KROIJER 2 Lady Eleanor Holles Boat Club 00:09:11:3
313 9 566 SWB-WILLIAMS 2 Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:09:11:8
373 10 567 PHS-CORNELIUS 2 Putney High School Boat Club 00:09:27:7
405 11 562 SPG-PRESTON 2 St Pauls Girls School Boat Club 00:09:36:7
459 12 564 KRC-PARKINS-GODWIN 2 Kingston Rowing Club 00:11:09:6
Scratched 571 SYD-MORRIS 2 Sydenham High School 00:00:00:0
Category: W J15 2nd 8+
197 1 574 TOMSK 2 Wimbledon High School Boat Club 00:08:44:6
226 2 573 Green 2 2 Surbiton High School Boat Club 00:08:50:6
286 3 576 SES-GARMAN 2 St Edwards School Boat Club 00:09:05:4
368 4 575 Green 3 2 Surbiton High School Boat Club 00:09:26:2
Category: Op Sch/Jun 4+
36 1 578 TSS-HANSEN 2 Tideway Scullers School 00:07:59:6
148 2 579 HAM-3 2 Hampton School Boat Club 00:08:33:6
253 3 582 FUL-BATTAH 2 Fulham Reach Boat Club 00:08:55:6
Scratched 580 KSR-HUNT 2 Kings Rochester Boat Club 00:00:00:0
Scratched 581 HAM-2 2 Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Category: Op J16 4+
76 1 583 KCS-Reds 2 Kings College School Boat Club 00:08:14:5
78 2 586 KRC-DAVIES 4+ 2 Kingston Rowing Club 00:08:15:7
99 3 585 KCS-Blues 2 Kings College School Boat Club 00:08:23:4
225 4 584 NSC-5 2 Norwich School Boat Club 00:08:50:6
359 5 588 KHS-CHAD 2 Kew House School Boat Club 00:09:23:9
410 6 587 SES-LAWSON 2 St Edwards School Boat Club 00:09:39:5
Scratched 589 BMS-PROBERT 2 Bedford Modern School Boat Club 00:00:00:0
Category: Op J15 4+
133 1 591 KRC-DE ROZAIRO 4+ 2 Kingston Rowing Club 00:08:29:6
290 2 590 TES-OLSON 2 1863 Club 00:09:06:0
377 3 592 RED 2 Latymer Upper School Boat Club 00:09:28:7
449 4 593 BMS-SCHERBA 2 Bedford Modern School Boat Club 00:10:10:8
Category: W Sch/Jun 4+
142 1 595 KRC-SHELTON 2 Kingston Rowing Club 00:08:32:4
198 2 596 TSS-MILLARD 2 Tideway Scullers School 00:08:45:1
213 3 597 GLT-Four 2 Godolphin & Latymer School Boat Club 00:08:48:7
229 4 598 WLT-LOOK-2 2 Walton Rowing Club 00:08:51:0
Scratched 599 SPG-O'LEARY 2 St Pauls Girls School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 600 GRN-MOLTON 2 Grange School, The Rowing Club 00:00:00:0
Category: W J16 4+
285 1 605 MBC-THOMPSON 2 Molesey Boat Club 00:09:05:0
335 2 602 KRC-PRESTON-DERRY 2 Kingston Rowing Club 00:09:17:0
428 3 604 PHS-LEVETON 2 Putney High School Boat Club 00:09:49:7
432 4 601 LEH-11 2 Lady Eleanor Holles Boat Club 00:09:51:6
Scratched 603 GRN-SMITH 2 Grange School, The Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 606 SYD-DUTTON 2 Sydenham High School 00:00:00:0
Category: W J15 4+
316 1 607 WEY-BRIODY 2 Weybridge Rowing Club 00:09:12:1
361 2 609 WEY-HAMMETT-MCHARG 2 Weybridge Rowing Club 00:09:24:9
370 3 611 LEH-BRIDGE 2 Lady Eleanor Holles Boat Club 00:09:26:7
437 4 610 NOW_Taylor 2 Northwich Rowing Club 00:09:55:7
Time Only 612 LLA-GREEN 2 Llandaff Rowing Club 00:09:46:3
Scratched 608 MAR-RAMZAN 2 Marlow Rowing Club 00:00:00:0