Hampton Head 4's and 8's - 2020

by MyRaceTime.co.uk


Results by Division

Published on: 01 February 2020
Race Pos. > Category Pos. Comp. No. Comp. Name Category > Club Name > Time (hh:mm:ss:t) Prize
Division: 1
21 1 1 HAM-A Op Sch/Jun 4- Hampton School Boat Club 00:07:46:9
28 2 2 NSC- A Op Sch/Jun 4- Norwich School Boat Club 00:07:53:0
37 3 4 NSC-Z Op Sch/Jun 4- Norwich School Boat Club 00:08:00:6
42 4 8 WLT-MCLENNAN Op Sch/Jun 4- Walton Rowing Club 00:08:01:9
48 1 32 LEA-FERRARO Op Sch/Jun 2x Lea Rowing Club 00:08:03:7
49 1 13 NSC-6 Op J16 4- Norwich School Boat Club 00:08:05:0
50 5 6 SGC-LEES Op Sch/Jun 4- St Georges College Boat Club 00:08:05:3
56 2 15 SHP-DALLAS Op J16 4- Shiplake College Boat Club 00:08:08:9
58 2 37 TSS-OBHOLZER Op Sch/Jun 2x Tideway Scullers School 00:08:09:5
61 3 33 HEN-ROY Op Sch/Jun 2x Henley Rowing Club 00:08:10:4
63 1 107 KCS-BETTELEY Op Sch/Jun 2- Kings College School Boat Club 00:08:11:0
69 1 70 WBS-JAMES-2 Op J16 2x Windsor Boys School, The, Boat Club 00:08:12:9
70 2 71 MHD-BIRD Op J16 2x Maidenhead Rowing Club 00:08:12:9
80 4 49 LEA-CROCOMBE Op Sch/Jun 2x Lea Rowing Club 00:08:16:8
84 6 11 TES-YAA EZ-CUNNINGHAM Op Sch/Jun 4- 1863 Club 00:08:18:2
86 5 34 SWB-Jackson Op Sch/Jun 2x Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:08:19:3
87 6 36 HEN-Turnell Op Sch/Jun 2x Henley Rowing Club 00:08:19:6
88 7 38 WBS-WARREN-2 Op Sch/Jun 2x Windsor Boys School, The, Boat Club 00:08:19:6
90 3 18 SHP-FUNDELL Op J16 4- Shiplake College Boat Club 00:08:20:6
91 8 45 ASL-BEN-GACEM Op Sch/Jun 2x American School In London Boat Club 00:08:20:7
93 9 42 WLT-ROBINSON Op Sch/Jun 2x Walton Rowing Club 00:08:21:0
97 2 118 WLT-MAFFI Op Sch/Jun 2- Walton Rowing Club 00:08:21:7
98 1 246 TKC-STANWORTH Op J15 4x+ Team Keane Sculling School 00:08:22:8
101 2 239 WBK-ANDREWS-3 Op J15 4x+ Walbrook Rowing Club 00:08:23:6
102 3 110 KCA-WINGFIELD-2 Op Sch/Jun 2- Kings School Canterbury, The, Boat Club 00:08:23:6
104 3 72 WBS-GRIFFIN SADLER-2 Op J16 2x Windsor Boys School, The, Boat Club 00:08:24:1
106 10 50 KCS-MARTIN Op Sch/Jun 2x Kings College School Boat Club 00:08:24:3
107 3 252 PET-NIKLASSON Op J15 4x+ Peterborough City Rowing Club 00:08:24:4
108 4 111 KCS-JOHNSON Op Sch/Jun 2- Kings College School Boat Club 00:08:24:7
109 4 244 WLT-HAKIM-RAD Op J15 4x+ Walton Rowing Club 00:08:24:8
115 11 39 HEN-BEATTIE Op Sch/Jun 2x Henley Rowing Club 00:08:26:1
118 12 55 LEA-JAMES-2 Op Sch/Jun 2x Lea Rowing Club 00:08:26:4
119 5 242 KRC-DE ROZAIRO Op J15 4x+ Kingston Rowing Club 00:08:26:5
121 13 40 NOW-BROGAN Op Sch/Jun 2x Northwich Rowing Club 00:08:27:2
122 6 247 LTU-ROBERTSON Op J15 4x+ Latymer Upper School Boat Club 00:08:27:4
123 5 112 HAM-SAUL Op Sch/Jun 2- Hampton School Boat Club 00:08:27:6
125 6 127 TSS-Hansen kelly Op Sch/Jun 2- Tideway Scullers School 00:08:27:9
128 14 48 NSC D Op Sch/Jun 2x Norwich School Boat Club 00:08:28:2
129 1 20 HEN-STURGESS W Sch/Jun 4- Henley Rowing Club 00:08:28:3
131 7 114 WLT-PUNTER Op Sch/Jun 2- Walton Rowing Club 00:08:28:7
132 7 255 HEN-HUTCHINS Op J15 4x+ Henley Rowing Club 00:08:29:6
137 15 46 MHD-EVANS Op Sch/Jun 2x Maidenhead Rowing Club 00:08:31:1
138 4 75 KGS-BRADLEY Op J16 2x Kingston Grammar School Boat Club 00:08:31:4
144 16 47 TSS-LANDAU Op Sch/Jun 2x Tideway Scullers School 00:08:32:5
145 7 10 SGC-SARA Op Sch/Jun 4- St Georges College Boat Club 00:08:32:6
149 8 241 RDH-MCANDREW Op J15 4x+ Radnor House School Rowing Club 00:08:34:0
151 5 85 WLT-HAWES Op J16 2x Walton Rowing Club 00:08:34:3
153 9 248 SWB-DHARIWAL Op J15 4x+ Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:08:35:0
154 10 243 WGT-BURTON Op J15 4x+ Whitgift School Boat Club 00:08:35:1
156 11 254 DUL-KONIJNENBERG Op J15 4x+ Dulwich College Boat Club 00:08:35:7
159 6 77 KGS-CURRIE Op J16 2x Kingston Grammar School Boat Club 00:08:36:5
160 8 120 KCA-CRAWLEY Op Sch/Jun 2- Kings School Canterbury, The, Boat Club 00:08:36:9
162 7 86 WRC-WOODALL-2 Op J16 2x Wallingford Rowing Club 00:08:37:1
163 1 283 HEN-LUKE W J15 4x+ Henley Rowing Club 00:08:37:4
164 8 9 ETN-UB3 Op Sch/Jun 4- Eton College Boat Club 00:08:37:4
167 17 130 DUL-DEMBINSKI Op Sch/Jun 2x Dulwich College Boat Club 00:08:38:2
168 12 240 GUI-SUMMERFIELD Op J15 4x+ Guildford Rowing Club 00:08:38:3
169 8 80 HEN-MCLELLAN Op J16 2x Henley Rowing Club 00:08:38:5
170 13 257 WRC-GAUDEN Op J15 4x+ Wallingford Rowing Club 00:08:38:5
171 14 253 LTU-GOOCH Op J15 4x+ Latymer Upper School Boat Club 00:08:38:6
173 2 21 Mint 8 W Sch/Jun 4- Surbiton High School Boat Club 00:08:39:2
174 18 54 NOW-MILLINGTON Op Sch/Jun 2x Northwich Rowing Club 00:08:39:2
175 9 82 WBS-SADLER Op J16 2x Windsor Boys School, The, Boat Club 00:08:39:3
176 9 41 Bry J18 2- Op Sch/Jun 2- Bryanston School Boat Club 00:08:39:3
177 19 44 SWB-FRANCIS Op Sch/Jun 2x Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:08:39:4
178 4 16 SGC-BADER Op J16 4- St Georges College Boat Club 00:08:39:5
179 20 59 ABN-SIMON Op Sch/Jun 2x Abingdon Rowing Club 00:08:39:6
180 10 113 SGC-FLOWERDEW Op Sch/Jun 2- St Georges College Boat Club 00:08:39:6
181 10 76 WBS-LEWIN Op J16 2x Windsor Boys School, The, Boat Club 00:08:39:6
183 11 98 ABN-BESSENYEI Op J16 2x Abingdon Rowing Club 00:08:40:2
186 12 84 SGC-VANDERMEULEN Op J16 2x St Georges College Boat Club 00:08:41:1
187 11 122 KCS-HEATHCOTE Op Sch/Jun 2- Kings College School Boat Club 00:08:41:2
189 12 116 NSC C Op Sch/Jun 2- Norwich School Boat Club 00:08:41:9
190 13 117 WEY-JOHNSON Op Sch/Jun 2- Weybridge Rowing Club 00:08:41:9
191 15 273 BRY J15 4x+ A Op J15 4x+ Bryanston School Boat Club 00:08:42:3
192 9 7 KCA-LAPSLEY Op Sch/Jun 4- Kings School Canterbury, The, Boat Club 00:08:42:3
193 3 24 WLT-CATLIN W Sch/Jun 4- Walton Rowing Club 00:08:43:6
194 16 250 LTU-CHASE Op J15 4x+ Latymer Upper School Boat Club 00:08:43:9
195 5 19 CAN-SHAW Op J16 4- Canford School Boat Club 00:08:43:9
196 1 167 LEA-FORDE-2 W Sch/Jun 2x Lea Rowing Club 00:08:44:2
200 1 26 HEN-SAWBRIDGE W J16 4- Henley Rowing Club 00:08:45:4
201 13 91 WBK-HEDLEY-2 Op J16 2x Walbrook Rowing Club 00:08:45:7
202 21 66 STN-ALEXANDER Op Sch/Jun 2x Staines Boat Club 00:08:46:2
204 22 53 WBK-ANDREWS-2 Op Sch/Jun 2x Walbrook Rowing Club 00:08:46:8
205 14 90 MAR-PARSONS Op J16 2x Marlow Rowing Club 00:08:46:9
206 2 138 KGS-ABBOTT W Sch/Jun 2x Kingston Grammar School Boat Club 00:08:47:0
209 14 121 MBC-NALLY Op Sch/Jun 2- Molesey Boat Club 00:08:47:4
210 6 17 TES-FORREST Op J16 4- 1863 Club 00:08:47:8
211 3 139 TSS-LACK W Sch/Jun 2x Tideway Scullers School 00:08:47:9
212 15 115 SGC-NOTTER Op Sch/Jun 2- St Georges College Boat Club 00:08:48:5
214 17 249 CCS-LYONS Op J15 4x+ Claires Court School Boat Club 00:08:48:8
216 2 286 Green 5 W J15 4x+ Surbiton High School Boat Club 00:08:49:5
217 23 60 ASL-MORAN Op Sch/Jun 2x American School In London Boat Club 00:08:49:5
219 2 28 Mint 9 W J16 4- Surbiton High School Boat Club 00:08:49:8
220 4 142 WRC-TURNER-FRICK W Sch/Jun 2x Wallingford Rowing Club 00:08:49:9
221 16 108 NSC-10 Op Sch/Jun 2- Norwich School Boat Club 00:08:50:0
223 24 52 WRC-WHITTY Op Sch/Jun 2x Wallingford Rowing Club 00:08:50:2
227 18 274 WBS-USHER Op J15 4x+ Windsor Boys School, The, Boat Club 00:08:50:8
228 5 141 SHP-DUNN-2-2 W Sch/Jun 2x Shiplake College Boat Club 00:08:51:0
232 15 78 MHD-LEWIS Op J16 2x Maidenhead Rowing Club 00:08:51:4
233 17 128 MBC-KNIGHT Op Sch/Jun 2- Molesey Boat Club 00:08:51:5
234 6 144 PHS-BRIDGES-2 W Sch/Jun 2x Putney High School Boat Club 00:08:51:6
235 7 143 HEN-SHORT W Sch/Jun 2x Henley Rowing Club 00:08:51:7
236 16 92 FUL-BERIKULY Op J16 2x Fulham Reach Boat Club 00:08:51:9
238 1 218 KRC-MEDCALF W Sch/Jun 2- Kingston Rowing Club 00:08:51:9
239 19 259 WEY-DIDASKALOU Op J15 4x+ Weybridge Rowing Club 00:08:52:1
240 8 145 TSS-DAVIES W Sch/Jun 2x Tideway Scullers School 00:08:52:3
242 3 27 MAR-HAMILTON W J16 4- Marlow Rowing Club 00:08:52:6
243 20 271 MBC-NEWMAN Op J15 4x+ Molesey Boat Club 00:08:53:0
244 21 256 DUL-POPOFF Op J15 4x+ Dulwich College Boat Club 00:08:53:2
245 17 94 LEA-WARWICK Op J16 2x Lea Rowing Club 00:08:53:5
246 18 119 NSC-B-2 Op Sch/Jun 2- Norwich School Boat Club 00:08:54:2
249 18 134 NSC-7 Op J16 2x Norwich School Boat Club 00:08:54:7
250 9 149 WLT-BEARD W Sch/Jun 2x Walton Rowing Club 00:08:55:0
255 19 81 BRY J16 2x B Op J16 2x Bryanston School Boat Club 00:08:55:7
256 22 277 WBS-INGELS Op J15 4x+ Windsor Boys School, The, Boat Club 00:08:57:5
257 20 93 WBS-POPE Op J16 2x Windsor Boys School, The, Boat Club 00:08:57:6
259 10 148 Mint 4 W Sch/Jun 2x Surbiton High School Boat Club 00:08:58:5
260 3 292 LEA-MAIDMENT W J15 4x+ Lea Rowing Club 00:08:58:6
261 21 87 TKC-VENCO Op J16 2x Team Keane Sculling School 00:08:58:9
262 11 151 MAR-FURLONGER W Sch/Jun 2x Marlow Rowing Club 00:08:59:0
264 2 224 GLT-ELLIOTT W Sch/Jun 2- Godolphin & Latymer School Boat Club 00:08:59:4
265 4 316 MAR-WARRINGTON W J15 4x+ Marlow Rowing Club 00:08:59:5
267 23 261 TES-PLANTENGA Op J15 4x+ 1863 Club 00:08:59:8
269 1 186 MHD-STOCKDALE W J16 2x Maidenhead Rowing Club 00:09:00:0
270 24 262 CCS-BUTT Op J15 4x+ Claires Court School Boat Club 00:09:00:3
271 19 129 ETN-Thomas Op Sch/Jun 2- Eton College Boat Club 00:09:01:3
272 5 285 KRC-PARSONS W J15 4x+ Kingston Rowing Club 00:09:02:1
273 6 291 HEN-ERBOLAT W J15 4x+ Henley Rowing Club 00:09:02:1
274 22 83 BRY J16 2x A Op J16 2x Bryanston School Boat Club 00:09:02:4
275 2 206 LEA-DAWSON-2 W J16 2x Lea Rowing Club 00:09:02:7
278 7 314 BGS-COUGHLIN W J15 4x+ Bedford Girls School Rowing Club 00:09:03:8
279 23 95 HEN-Hart Op J16 2x Henley Rowing Club 00:09:03:8
280 3 189 SWP-JONES W J16 2x Sir William Perkins's School Rowing Club 00:09:04:2
282 20 125 ETN-Lindsay Op Sch/Jun 2- Eton College Boat Club 00:09:04:2
284 12 147 KRC-BOWDEN W Sch/Jun 2x Kingston Rowing Club 00:09:04:9
288 8 307 HEN-LAKATOS W J15 4x+ Henley Rowing Club 00:09:05:8
289 25 63 TES-BREWSTER Op Sch/Jun 2x 1863 Club 00:09:05:9
292 13 150 WRC-WHITE-2 W Sch/Jun 2x Wallingford Rowing Club 00:09:06:3
293 4 187 TSS-KEMP-2 W J16 2x Tideway Scullers School 00:09:06:3
294 21 132 Connolly Op Sch/Jun 2- Barn Elms Rowing Club 00:09:06:5
295 9 293 Green 6 W J15 4x+ Surbiton High School Boat Club 00:09:06:8
296 25 279 WBS-JERVIS Op J15 4x+ Windsor Boys School, The, Boat Club 00:09:07:0
297 26 245 WGT-SHAIKH Op J15 4x+ Whitgift School Boat Club 00:09:07:3
298 10 297 ABN-KOEMAN W J15 4x+ Abingdon Rowing Club 00:09:07:7
299 14 140 HEN-BROWN W Sch/Jun 2x Henley Rowing Club 00:09:08:1
300 24 79 WBS-JANSEN-SPENCE Op J16 2x Windsor Boys School, The, Boat Club 00:09:08:2
301 25 100 RDH-NORTHCOTE Op J16 2x Radnor House School Rowing Club 00:09:08:9
302 11 304 NOW_Sperring Toy W J15 4x+ Northwich Rowing Club 00:09:09:0
303 12 310 MAR-STARK W J15 4x+ Marlow Rowing Club 00:09:09:7
304 3 219 PHS-PATTON W Sch/Jun 2- Putney High School Boat Club 00:09:09:8
306 13 308 MBC-WOOLMAN W J15 4x+ Molesey Boat Club 00:09:10:6
307 14 284 GUI-WELLS W J15 4x+ Guildford Rowing Club 00:09:10:8
308 15 153 KGS-SPIRES W Sch/Jun 2x Kingston Grammar School Boat Club 00:09:11:0
310 27 267 KGS-PHILLIPS Op J15 4x+ Kingston Grammar School Boat Club 00:09:11:4
312 26 57 WBS-GATER Op Sch/Jun 2x Windsor Boys School, The, Boat Club 00:09:11:8
314 28 266 MAR-WESTCOTT Op J15 4x+ Marlow Rowing Club 00:09:12:0
315 29 281 LLA - Carey-Read Op J15 4x+ Llandaff Rowing Club 00:09:12:0
317 4 222 SPG/TSS-CHAPMAN W Sch/Jun 2- St Pauls Girls School Boat Club 00:09:12:1
318 27 61 WBS-HENNESSY-HUNT-2 Op Sch/Jun 2x Windsor Boys School, The, Boat Club 00:09:12:6
320 15 299 TSS-IN DER RIEDEN W J15 4x+ Tideway Scullers School 00:09:13:2
321 30 260 LEA-CREGAN Op J15 4x+ Lea Rowing Club 00:09:13:2
322 31 264 WEY-CLARE Op J15 4x+ Weybridge Rowing Club 00:09:13:4
323 16 289 WEY-CARBALLEIRO W J15 4x+ Weybridge Rowing Club 00:09:13:6
325 17 287 LTU-COLEMAN W J15 4x+ Latymer Upper School Boat Club 00:09:13:9
326 28 56 MHD-SWAINSTON Op Sch/Jun 2x Maidenhead Rowing Club 00:09:14:6
327 18 306 LTU-VON STAUFFENBERG W J15 4x+ Latymer Upper School Boat Club 00:09:14:8
328 32 258 DUL-AL-CHALABI Op J15 4x+ Dulwich College Boat Club 00:09:14:8
329 33 278 KHS-CAPLIN Op J15 4x+ Kew House School Boat Club 00:09:15:0
330 4 25 MBC-MEAD W Sch/Jun 4- Molesey Boat Club 00:09:15:1
331 19 296 WBK-COWELL W J15 4x+ Walbrook Rowing Club 00:09:15:2
333 26 96 BAE-ARMINJON Op J16 2x Barn Elms Rowing Club 00:09:15:4
334 16 158 WBK-BRIDGE W Sch/Jun 2x Walbrook Rowing Club 00:09:15:8
336 5 190 MHD-JONES W J16 2x Maidenhead Rowing Club 00:09:17:2
338 17 146 MHD-HOLLIS W Sch/Jun 2x Maidenhead Rowing Club 00:09:17:6
340 20 332 SPG-KONG W J15 4x+ St Pauls Girls School Boat Club 00:09:18:1
341 21 295 MBC-MADELEY W J15 4x+ Molesey Boat Club 00:09:18:1
342 22 294 WEY-BRIODY W J15 4x+ Weybridge Rowing Club 00:09:18:3
343 18 159 BMS-WATSON W Sch/Jun 2x Bedford Modern School Boat Club 00:09:19:2
344 19 161 SHP-SCOTT W Sch/Jun 2x Shiplake College Boat Club 00:09:19:3
345 23 288 WRC-MCCANN W J15 4x+ Wallingford Rowing Club 00:09:19:4
346 24 290 Green 7 W J15 4x+ Surbiton High School Boat Club 00:09:19:7
347 6 192 BAE-WOODS W J16 2x Barn Elms Rowing Club 00:09:19:8
348 20 171 SWB-TAVERNER W Sch/Jun 2x Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:09:19:9
349 25 303 SWP-SWETMAN W J15 4x+ Sir William Perkins's School Rowing Club 00:09:20:1
351 29 31 HEN-O'CONNOR Op Sch/Jun 2x Henley Rowing Club 00:09:20:7
352 5 220 MAR-CHECKLEY W Sch/Jun 2- Marlow Rowing Club 00:09:21:0
353 30 68 TES-NIEBOER-2 Op Sch/Jun 2x 1863 Club 00:09:21:3
354 21 173 ABN-GEBHART W Sch/Jun 2x Abingdon Rowing Club 00:09:21:5
355 7 209 LEA-PAGE W J16 2x Lea Rowing Club 00:09:22:6
356 26 301 SWP-TRICKETT W J15 4x+ Sir William Perkins's School Rowing Club 00:09:22:8
357 34 272 WBS-KHARAY Op J15 4x+ Windsor Boys School, The, Boat Club 00:09:23:0
358 22 168 Bry WJ 2x W Sch/Jun 2x Bryanston School Boat Club 00:09:23:2
360 23 155 SPG-HUMPHRIS W Sch/Jun 2x St Pauls Girls School Boat Club 00:09:24:4
362 8 182 TKC-WEIR2 W J16 2x Team Keane Sculling School 00:09:24:9
363 6 230 KCA-SOUTHORN W Sch/Jun 2- Kings School Canterbury, The, Boat Club 00:09:25:2
364 9 212 TSS-HOWARD W J16 2x Tideway Scullers School 00:09:25:5
365 27 106 ASL-SOUSOU Op J16 2x American School In London Boat Club 00:09:25:7
366 35 263 Bry J15 4x B Op J15 4x+ Bryanston School Boat Club 00:09:25:9
367 7 221 EMA-5 W Sch/Jun 2- Emanuel School Boat Club 00:09:26:1
369 31 58 TKC-IACOB Op Sch/Jun 2x Team Keane Sculling School 00:09:26:3
371 32 62 SGC-STREBEL Op Sch/Jun 2x St Georges College Boat Club 00:09:26:9
372 10 188 MHD-HALL W J16 2x Maidenhead Rowing Club 00:09:27:2
374 11 195 GUI-MORLAND W J16 2x Guildford Rowing Club 00:09:27:8
376 24 154 ASL-GRAHAM W Sch/Jun 2x American School In London Boat Club 00:09:28:3
378 27 328 KGS-JOHNSTON W J15 4x+ Kingston Grammar School Boat Club 00:09:29:2
379 36 269 KGS-LANNERO Op J15 4x+ Kingston Grammar School Boat Club 00:09:29:6
380 25 160 PHS-MUELLER W Sch/Jun 2x Putney High School Boat Club 00:09:29:9
383 12 201 PHS-JARVIS W J16 2x Putney High School Boat Club 00:09:31:1
384 26 157 SWP-PEMBERTON W Sch/Jun 2x Sir William Perkins's School Rowing Club 00:09:31:5
385 27 181 LEA-ANDREWS W Sch/Jun 2x Lea Rowing Club 00:09:31:6
386 28 89 WRC-WAUGH-2 Op J16 2x Wallingford Rowing Club 00:09:32:0
387 28 164 Mint 5 W Sch/Jun 2x Surbiton High School Boat Club 00:09:32:5
388 8 227 GLT-CORRIGAN W Sch/Jun 2- Godolphin & Latymer School Boat Club 00:09:32:7
389 13 193 KRC-JANSS LAFOND W J16 2x Kingston Rowing Club 00:09:33:5
390 29 178 SAH-AQUILINA W Sch/Jun 2x Sacred Heart High School Rowing Club 00:09:33:6
391 9 233 WES-TILLERY W Sch/Jun 2- Westminster School Boat Club 00:09:33:9
392 30 183 SAH-DODWELL W Sch/Jun 2x Sacred Heart High School Rowing Club 00:09:33:9
393 14 194 MAR-POPE W J16 2x Marlow Rowing Club 00:09:34:0
394 28 312 WELLINGTON W J15 4x+ Wimbledon High School Boat Club 00:09:34:1
395 29 317 TKC-HOBBINS W J15 4x+ Team Keane Sculling School 00:09:34:1
397 29 105 TES-FERONE-2 Op J16 2x 1863 Club 00:09:34:7
399 10 229 KCS-JONES W Sch/Jun 2- Kings College School Boat Club 00:09:34:8
400 15 196 KGS-CASSIDY W J16 2x Kingston Grammar School Boat Club 00:09:34:9
401 16 200 BAE-LEE W J16 2x Barn Elms Rowing Club 00:09:35:1
402 30 327 PHS-MIDDLEMISS W J15 4x+ Putney High School Boat Club 00:09:35:5
403 33 64 STN-ELLIOTT Op Sch/Jun 2x Staines Boat Club 00:09:36:6
404 31 318 WLT-JONES W J15 4x+ Walton Rowing Club 00:09:36:6
406 31 172 MAR-FISK W Sch/Jun 2x Marlow Rowing Club 00:09:36:7
407 22 109 KCS-PEARSON Op Sch/Jun 2- Kings College School Boat Club 00:09:37:1
408 32 315 GUI-MORRIS W J15 4x+ Guildford Rowing Club 00:09:38:5
409 33 313 SWB-HEARD NORRISH W J15 4x+ Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:09:39:1
411 17 198 PHS-PATTON-2 W J16 2x Putney High School Boat Club 00:09:40:1
412 32 170 WBK-MANUEL W Sch/Jun 2x Walbrook Rowing Club 00:09:41:4
413 34 302 LTU-CONNOR W J15 4x+ Latymer Upper School Boat Club 00:09:41:7
414 33 174 PHS-GROVES W Sch/Jun 2x Putney High School Boat Club 00:09:43:6
415 35 300 LTU-CREWDSON W J15 4x+ Latymer Upper School Boat Club 00:09:44:4
416 34 176 ASL-BAKE W Sch/Jun 2x American School In London Boat Club 00:09:44:6
417 35 169 FUL-THOMSON W Sch/Jun 2x Fulham Reach Boat Club 00:09:44:9
418 36 175 ABN-PERKINS W Sch/Jun 2x Abingdon Rowing Club 00:09:45:0
419 36 333 SAH-CASADO W J15 4x+ Sacred Heart High School Rowing Club 00:09:45:7
420 18 210 ABN-ASHLEY-CARTER W J16 2x Abingdon Rowing Club 00:09:45:8
421 19 211 TKC-ATKINSON W J16 2x Team Keane Sculling School 00:09:45:8
422 37 311 Green 8 W J15 4x+ Surbiton High School Boat Club 00:09:46:1
423 11 226 BAE-ROUND W Sch/Jun 2- Barn Elms Rowing Club 00:09:46:1
424 38 321 BGS-KING W J15 4x+ Bedford Girls School Rowing Club 00:09:47:3
425 37 177 MAR-WALKER W Sch/Jun 2x Marlow Rowing Club 00:09:47:6
426 39 298 GLT dolphin-2 W J15 4x+ Godolphin & Latymer School Boat Club 00:09:48:4
427 38 166 SWP-MAYNE W Sch/Jun 2x Sir William Perkins's School Rowing Club 00:09:49:6
429 34 69 STN-TARANTINO Op Sch/Jun 2x Staines Boat Club 00:09:50:1
430 12 232 LLA-SALISBURY W Sch/Jun 2- Llandaff Rowing Club 00:09:50:3
431 20 199 PHS-REZVANI W J16 2x Putney High School Boat Club 00:09:50:6
433 21 202 WRC-COTTON W J16 2x Wallingford Rowing Club 00:09:51:6
434 40 325 EMA-PRETZLICK W J15 4x+ Emanuel School Boat Club 00:09:52:1
435 41 309 GLT Godolphin W J15 4x+ Godolphin & Latymer School Boat Club 00:09:53:1
436 42 326 LLA-Brennan W J15 4x+ Llandaff Rowing Club 00:09:55:0
438 22 213 STN-BARR W J16 2x Staines Boat Club 00:09:56:2
440 38 276 DUL-ESKANDARI Op J15 4x+ Dulwich College Boat Club 00:09:57:2
441 43 320 Green 9 W J15 4x+ Surbiton High School Boat Club 00:09:58:4
442 44 305 BMS-BAKER W J15 4x+ Bedford Modern School Boat Club 00:10:01:4
443 45 329 KCA-LESTER W J15 4x+ Kings School Canterbury, The, Boat Club 00:10:01:6
444 39 282 ASL-LINTON Op J15 4x+ American School In London Boat Club 00:10:02:2
445 23 215 STN-BATEMAN W J16 2x Staines Boat Club 00:10:03:0
446 40 280 KHS-DELL Op J15 4x+ Kew House School Boat Club 00:10:05:1
447 24 203 WBK-KEMP W J16 2x Walbrook Rowing Club 00:10:05:1
448 39 156 KGS-FUSSELL W Sch/Jun 2x Kingston Grammar School Boat Club 00:10:06:4
450 46 322 LEH-Red W J15 4x+ Lady Eleanor Holles Boat Club 00:10:11:4
451 40 185 ASL-KENTOPP-2 W Sch/Jun 2x American School In London Boat Club 00:10:13:7
452 25 214 Bry WJ16 2x W J16 2x Bryanston School Boat Club 00:10:14:3
453 41 268 TKC-SANGSTER Op J15 4x+ Team Keane Sculling School 00:10:15:7
454 47 323 GUI-CAMERON W J15 4x+ Guildford Rowing Club 00:10:21:8
455 30 88 SGC-CAMERON Op J16 2x St Georges College Boat Club 00:10:24:2
456 26 197 SWB-SARNO-2 W J16 2x Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:10:25:0
457 48 330 SPG-KAGITCIBASI W J15 4x+ St Pauls Girls School Boat Club 00:10:41:6
458 49 334 ASL-BLAIR W J15 4x+ American School In London Boat Club 00:11:04:6
460 50 324 BMS-LAVIS W J15 4x+ Bedford Modern School Boat Club 00:11:27:4
Scratched 3 HAM-B Op Sch/Jun 4- Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 5 HAM-C Op Sch/Jun 4- Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 12 FUL-5 Op Sch/Jun 4- Fulham Reach Boat Club 00:00:00:0
Scratched 14 HAMPTON A Op J16 4- Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 22 HEN-POLLARD W Sch/Jun 4- Henley Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 23 HEN-WILSON W Sch/Jun 4- Henley Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 29 FUL-Brockway W J16 4- Fulham Reach Boat Club 00:00:00:0
Scratched 30 SAA-1 Op Sch/Jun 2x Star and Arrow Club 00:00:00:0
Scratched 35 TSS-OLIVER Op Sch/Jun 2x Tideway Scullers School 00:00:00:0
Scratched 43 SAA-2 Op Sch/Jun 2x Star and Arrow Club 00:00:00:0
Scratched 51 HWG-MANNING Op Sch/Jun 2x Royal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club 00:00:00:0
Scratched 65 DUL-GRAHAM Op Sch/Jun 2x Dulwich College Boat Club 00:00:00:0
Scratched 67 KCS-POULTON Op Sch/Jun 2x Kings College School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 73 GRN-KENYON Op J16 2x Grange School, The Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 74 WBS-MCCULLEY Op J16 2x Windsor Boys School, The, Boat Club 00:00:00:0
Scratched 97 WBS-INGHAM Op J16 2x Windsor Boys School, The, Boat Club 00:00:00:0
Scratched 99 HWG-HAMMAD Op J16 2x Royal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club 00:00:00:0
Scratched 101 HWG-GUNNING Op J16 2x Royal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club 00:00:00:0
Scratched 102 TES-ALVAREZ VAZQUEZ Op J16 2x 1863 Club 00:00:00:0
Scratched 103 HWG-DUSEK Op J16 2x Royal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club 00:00:00:0
Scratched 104 BKS-ABBOTT Op J16 2x Becket Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 123 DUL-GANEM Op Sch/Jun 2- Dulwich College Boat Club 00:00:00:0
Scratched 124 TSS-READ Op Sch/Jun 2- Tideway Scullers School 00:00:00:0
Scratched 126 TWK-HUNT Op Sch/Jun 2- Twickenham Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 131 ETN-Daniel Op Sch/Jun 2- Eton College Boat Club 00:00:00:0
Scratched 133 HAM-SWARUP Op J16 2- Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 135 HAM-BELLAMY Op J16 2- Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 136 SHP-SCHONWANDT-2 Op J16 2- Shiplake College Boat Club 00:00:00:0
Scratched 137 HAM-GREEN Op J16 2- Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 152 HEN-ENGEL W Sch/Jun 2x Henley Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 162 Mint 6 W Sch/Jun 2x Surbiton High School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 163 WRC-JAMES W Sch/Jun 2x Wallingford Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 165 KGS-MERRIMAN W Sch/Jun 2x Kingston Grammar School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 179 LEA-PATEL W Sch/Jun 2x Lea Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 180 TWK-O'CONNOR W Sch/Jun 2x Twickenham Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 184 SYD-HUDSON W Sch/Jun 2x Sydenham High School 00:00:00:0
Scratched 191 Mint 10 W J16 2x Surbiton High School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 204 LEH-7 W J16 2x Lady Eleanor Holles Boat Club 00:00:00:0
Scratched 205 FUL-HAGEN W J16 2x Fulham Reach Boat Club 00:00:00:0
Scratched 207 HEN-O'DONOHUE W J16 2x Henley Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 208 LEH-6 W J16 2x Lady Eleanor Holles Boat Club 00:00:00:0
Scratched 216 GUI-DEILAMY W J16 2x Guildford Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 237 LEH-8 W J16 2x Lady Eleanor Holles Boat Club 00:00:00:0
Scratched 217 BKS-JUNAID W J16 2x Becket Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 223 Mint 7 W Sch/Jun 2- Surbiton High School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 225 HEN-FITZGERALD W Sch/Jun 2- Henley Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 228 HEN-HILLS W Sch/Jun 2- Henley Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 231 WLT-LOOK W Sch/Jun 2- Walton Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 234 LEH-10 W J16 2- Lady Eleanor Holles Boat Club 00:00:00:0
Scratched 235 GRN-BROWN W J16 2- Grange School, The Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 236 LEH W J16 2- Lady Eleanor Holles Boat Club 00:00:00:0
Scratched 238 LEH-11 W J16 2- Lady Eleanor Holles Boat Club 00:00:00:0
Scratched 251 MGN-Red Op J15 4x+ Magdalen College School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 265 MGN-Black 4x+ Op J15 4x+ Magdalen College School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 270 HWG-GAWNE Op J15 4x+ Royal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club 00:00:00:0
Scratched 275 HWG-DUNLOP Op J15 4x+ Royal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club 00:00:00:0
Scratched 319 SWP-MCDONALD W J15 4x+ Sir William Perkins's School Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 331 KGS-CONNELL W J15 4x+ Kingston Grammar School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 335 HAM-D Op J14 8x+ Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 336 SW20148Y Op J14 8x+ Westminster School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 337 EMA-MELVIN Op J14 8x+ Emanuel School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 338 SWB-THOMSON Op J14 8x+ Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:00:00:0
Scratched 339 BDS white Op J14 8x+ Bedford School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 340 HAM-B Op J14 8x+ Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 341 TKC-ADEYEMI Op J14 8x+ Team Keane Sculling School 00:00:00:0
Scratched 342 DUL-WATSON Op J14 8x+ Dulwich College Boat Club 00:00:00:0
Scratched 343 HAM-C Op J14 8x+ Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 344 SW20148x Op J14 8x+ Westminster School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 345 SWB-SYLVESTER Op J14 8x+ Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:00:00:0
Scratched 346 SWB-GHANI Op J14 8x+ Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:00:00:0
Scratched 347 BDS blue Op J14 8x+ Bedford School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 348 DUL-CHALLACOMBE Op J14 8x+ Dulwich College Boat Club 00:00:00:0
Scratched 349 GUI-WHITE Op J14 8x+ Guildford Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 350 CCS-COHEN Op J14 8x+ Claires Court School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 351 HAM-A Op J14 8x+ Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 352 LEH-POBJOY W J14 8x+ Lady Eleanor Holles Boat Club 00:00:00:0
Scratched 353 KRC-MORROW W J14 8x+ Kingston Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 354 Silver 4 W J14 8x+ Surbiton High School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 355 HEN-MERRITT W J14 8x+ Henley Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 356 LEH-DEAN W J14 8x+ Lady Eleanor Holles Boat Club 00:00:00:0
Scratched 357 Silver 2 W J14 8x+ Surbiton High School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 358 GUI-REDDY W J14 8x+ Guildford Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 359 Nottingham Girls High School W J14 8x+ Nottingham Girls High School 00:00:00:0
Scratched 360 LEH-CHUNG W J14 8x+ Lady Eleanor Holles Boat Club 00:00:00:0
Scratched 361 WHSBC Clapp W J14 8x+ Wimbledon High School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 362 Silver 3 W J14 8x+ Surbiton High School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 363 EMA - DUNDAS W J14 8x+ Emanuel School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 364 LLA-MEREDITH W J14 8x+ Llandaff Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 365 WHS-Graham W J14 8x+ Wimbledon High School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 366 SWB-HODKOVA W J14 8x+ Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:00:00:0
Scratched 367 Silver 1 W J14 8x+ Surbiton High School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 368 KHS-ANGUS W J14 8x+ Kew House School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 369 KCA-LUO W J14 8x+ Kings School Canterbury, The, Boat Club 00:00:00:0
Division: 2
1 1 401 Red Meat Op Sch/Jun 8+ Kings College School Boat Club 00:07:09:0
2 2 403 HAM-1 Op Sch/Jun 8+ Hampton School Boat Club 00:07:19:4
3 3 402 1st 8+ Op Sch/Jun 8+ Norwich School Boat Club 00:07:27:3
4 1 411 HEN-O'CONNOR-2 Op Sch/Jun 4x- Henley Rowing Club 00:07:31:3
5 2 418 WLT-CASEMORE Op Sch/Jun 4x- Walton Rowing Club 00:07:31:6
6 1 444 NSC 2nd 8+ Op Sch/Jun 2nd 8+ Norwich School Boat Club 00:07:32:0
7 2 445 HAM-2 Op Sch/Jun 2nd 8+ Hampton School Boat Club 00:07:32:3
8 4 405 DUL-BUTLAND Op Sch/Jun 8+ Dulwich College Boat Club 00:07:32:8
9 1 452 SHP-SCHONWANDT Op J16 8+ Shiplake College Boat Club 00:07:33:1
10 5 407 MBC-KNIGHT-2 Op Sch/Jun 8+ Molesey Boat Club 00:07:35:9
11 3 415 HEN-BEATTIE-2 Op Sch/Jun 4x- Henley Rowing Club 00:07:38:3
12 4 416 LEA-FERRARO-2 Op Sch/Jun 4x- Lea Rowing Club 00:07:38:7
13 2 450 Hampton Op J16 8+ Hampton School Boat Club 00:07:39:0
14 5 414 WBS-WARREN Op Sch/Jun 4x- Windsor Boys School, The, Boat Club 00:07:40:0
15 6 404 KCA-WINGFIELD Op Sch/Jun 8+ Kings School Canterbury, The, Boat Club 00:07:40:8
16 3 449 NSC-3 Op J16 8+ Norwich School Boat Club 00:07:40:9
17 7 406 BMS-1st Eight Op Sch/Jun 8+ Bedford Modern School Boat Club 00:07:42:2
18 8 408 BRY 8+ Op Sch/Jun 8+ Bryanston School Boat Club 00:07:42:2
19 3 447 DUL-BIRD Op Sch/Jun 2nd 8+ Dulwich College Boat Club 00:07:44:1
20 1 478 WBS-GRIFFIN SADLER H Op J16 2nd 8+ Windsor Boys School, The, Boat Club 00:07:45:0
22 6 423 WGT-CAUJOLLE Op Sch/Jun 4x- Whitgift School Boat Club 00:07:48:3
23 1 457 WBS-JAMES Op J16 4x- Windsor Boys School, The, Boat Club 00:07:50:2
24 7 425 PET-RIBBONS Op Sch/Jun 4x- Peterborough City Rowing Club 00:07:50:4
25 8 420 WLT-MAFFI-2 Op Sch/Jun 4x- Walton Rowing Club 00:07:51:7
26 2 455 MHD-IORAS Op J16 4x- Maidenhead Rowing Club 00:07:52:3
27 9 429 LEA-JAMES Op Sch/Jun 4x- Lea Rowing Club 00:07:52:8
29 4 451 KCS-J16 VIII Op J16 8+ Kings College School Boat Club 00:07:54:4
30 10 413 SWB-LENNARD Op Sch/Jun 4x- Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:07:54:9
31 4 448 BMS-2nd Eight Op Sch/Jun 2nd 8+ Bedford Modern School Boat Club 00:07:57:9
32 11 417 KGS-FLETCHER Op Sch/Jun 4x- Kingston Grammar School Boat Club 00:07:57:9
33 5 446 ETN-UB3 Op Sch/Jun 2nd 8+ Eton College Boat Club 00:07:58:0
34 12 424 TSS-EATON Op Sch/Jun 4x- Tideway Scullers School 00:07:58:1
35 13 419 SWB-HAZLEHURST Op Sch/Jun 4x- Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:07:59:5
36 1 578 TSS-HANSEN Op Sch/Jun 4+ Tideway Scullers School 00:07:59:6
38 1 481 MAR-BRINDLE W Sch/Jun 8+ Marlow Rowing Club 00:08:01:4
39 5 454 SWB-ROBERTS Op J16 8+ Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:08:01:5
40 14 434 MBC-PATTEN Op Sch/Jun 4x- Molesey Boat Club 00:08:01:6
41 9 409 TES-RODGERS Op Sch/Jun 8+ 1863 Club 00:08:01:9
43 2 477 Hampton B Op J16 2nd 8+ Hampton School Boat Club 00:08:02:1
44 3 459 HEN-Wallace Op J16 4x- Henley Rowing Club 00:08:02:6
45 15 436 ABN-BESSENYEI-2 Op Sch/Jun 4x- Abingdon Rowing Club 00:08:02:7
46 4 462 KRC-ASHER Op J16 4x- Kingston Rowing Club 00:08:03:4
47 10 410 Can 1 Op Sch/Jun 8+ Canford School Boat Club 00:08:03:5
51 5 458 WRC-WOODALL Op J16 4x- Wallingford Rowing Club 00:08:06:1
52 16 421 HEN-O'CONNOR-3 Op Sch/Jun 4x- Henley Rowing Club 00:08:06:1
53 6 460 WLT-HAWES-2 Op J16 4x- Walton Rowing Club 00:08:07:9
54 7 465 MAR-MARSH Op J16 4x- Marlow Rowing Club 00:08:08:4
55 1 547 SW20158 Op J15 8+ Westminster School Boat Club 00:08:08:6
57 17 426 WLT-SUPHI Op Sch/Jun 4x- Walton Rowing Club 00:08:09:2
59 1 553 SHP-MADDEN Op J15 2nd 8+ Shiplake College Boat Club 00:08:10:3
60 2 539 DUL-POPOFF Op J15 8+ Dulwich College Boat Club 00:08:10:3
62 3 541 SHP-BYCA Op J15 8+ Shiplake College Boat Club 00:08:10:5
64 2 486 A W Sch/Jun 8+ Wimbledon High School Boat Club 00:08:11:3
65 3 482 HEN-RUSSELL W Sch/Jun 8+ Henley Rowing Club 00:08:11:4
66 8 467 LEA-ELSER Op J16 4x- Lea Rowing Club 00:08:11:6
67 4 483 Mint 1 W Sch/Jun 8+ Surbiton High School Boat Club 00:08:11:9
68 1 490 HEN-ROWLEY W Sch/Jun 4x- Henley Rowing Club 00:08:12:4
71 18 422 TSS-Dexter's crew Op Sch/Jun 4x- Tideway Scullers School 00:08:13:3
72 19 427 TKC-RUSSELL THOMPSON Op Sch/Jun 4x- Team Keane Sculling School 00:08:13:5
73 4 543 RAD-A Op J15 8+ Radley College Boat Club 00:08:13:8
74 9 466 MBC-ZAVYALOV Op J16 4x- Molesey Boat Club 00:08:13:8
75 5 549 HAM-MUST DO BETTER Op J15 8+ Hampton School Boat Club 00:08:14:0
76 1 583 KCS-Reds Op J16 4+ Kings College School Boat Club 00:08:14:5
77 20 432 WBK-ANDREWS Op Sch/Jun 4x- Walbrook Rowing Club 00:08:14:9
78 2 586 KRC-DAVIES 4+ Op J16 4+ Kingston Rowing Club 00:08:15:7
79 10 463 SW20164x Op J16 4x- Westminster School Boat Club 00:08:16:7
81 1 516 LEH-10 W J16 8+ Lady Eleanor Holles Boat Club 00:08:16:8
82 1 568 GREAT UNCLE BULGARIA W J15 8+ Wimbledon High School Boat Club 00:08:17:6
83 6 540 BMS-DOHERTY Op J15 8+ Bedford Modern School Boat Club 00:08:18:1
85 2 563 Green 1 W J15 8+ Surbiton High School Boat Club 00:08:19:0
89 1 512 HEN-WILLIAMS W Sch/Jun 2nd 8+ Henley Rowing Club 00:08:19:8
92 7 551 HAM-WELL WELL WELL Op J15 8+ Hampton School Boat Club 00:08:20:7
94 8 544 LLA-PHILLIPS Op J15 8+ Llandaff Rowing Club 00:08:21:2
95 2 514 MAR-COBBOLD W J16 8+ Marlow Rowing Club 00:08:21:3
96 21 431 WRC-WRIGHT Op Sch/Jun 4x- Wallingford Rowing Club 00:08:21:4
99 3 585 KCS-Blues Op J16 4+ Kings College School Boat Club 00:08:23:4
100 2 491 TSS-lack W Sch/Jun 4x- Tideway Scullers School 00:08:23:4
103 9 542 BLUE Op J15 8+ Latymer Upper School Boat Club 00:08:24:0
105 3 492 WRC-WHITE W Sch/Jun 4x- Wallingford Rowing Club 00:08:24:2
110 10 548 SES-ALI Op J15 8+ St Edwards School Boat Club 00:08:25:5
111 22 428 KCS-MARTIN-2 Op Sch/Jun 4x- Kings College School Boat Club 00:08:25:5
112 11 545 Hot Op J15 8+ Bedford School Boat Club 00:08:25:9
113 11 464 WGT-TULLIS Op J16 4x- Whitgift School Boat Club 00:08:26:0
114 12 469 KHS-BLACKWELL Op J16 4x- Kew House School Boat Club 00:08:26:1
116 2 554 WHITE Op J15 2nd 8+ Latymer Upper School Boat Club 00:08:26:1
117 13 468 WBK-HEDLEY Op J16 4x- Walbrook Rowing Club 00:08:26:3
120 3 560 HEN-CHAPLIN W J15 8+ Henley Rowing Club 00:08:26:5
124 14 470 FUL-BATES Op J16 4x- Fulham Reach Boat Club 00:08:27:7
126 23 438 TES-NIEBOER Op Sch/Jun 4x- 1863 Club 00:08:28:1
127 3 476 RAD Op J16 2nd 8+ Radley College Boat Club 00:08:28:2
130 24 435 WBS-HENNESSY-HUNT Op Sch/Jun 4x- Windsor Boys School, The, Boat Club 00:08:28:5
133 1 591 KRC-DE ROZAIRO 4+ Op J15 4+ Kingston Rowing Club 00:08:29:6
134 4 493 SHP-DUNN-2 W Sch/Jun 4x- Shiplake College Boat Club 00:08:29:7
135 5 495 PHS-BRIDGES W Sch/Jun 4x- Putney High School Boat Club 00:08:30:1
136 15 461 BRY J16 4x Op J16 4x- Bryanston School Boat Club 00:08:30:9
139 3 556 Spicy Op J15 2nd 8+ Bedford School Boat Club 00:08:31:7
140 5 484 EMA-7 W Sch/Jun 8+ Emanuel School Boat Club 00:08:31:8
141 6 496 BMS-CHOUFFOT W Sch/Jun 4x- Bedford Modern School Boat Club 00:08:31:9
142 1 595 KRC-SHELTON W Sch/Jun 4+ Kingston Rowing Club 00:08:32:4
143 1 521 MHD-CARPENTER W J16 4x- Maidenhead Rowing Club 00:08:32:4
146 2 522 SWP-M O'DONNELL W J16 4x- Sir William Perkins's School Rowing Club 00:08:32:8
147 4 557 RAD-RED Op J15 2nd 8+ Radley College Boat Club 00:08:33:4
148 2 579 HAM-3 Op Sch/Jun 4+ Hampton School Boat Club 00:08:33:6
150 7 494 KGS-CHORLEY W Sch/Jun 4x- Kingston Grammar School Boat Club 00:08:34:0
152 6 487 BGS-BATTEN W Sch/Jun 8+ Bedford Girls School Rowing Club 00:08:34:8
155 3 520 EMA-6 W J16 8+ Emanuel School Boat Club 00:08:35:4
157 3 532 LEA-DAWSON W J16 4x- Lea Rowing Club 00:08:35:8
158 4 479 Hampton C Op J16 2nd 8+ Hampton School Boat Club 00:08:36:3
161 7 489 Can G W Sch/Jun 8+ Canford School Boat Club 00:08:37:1
165 8 497 SWP-CROSBIE W Sch/Jun 4x- Sir William Perkins's School Rowing Club 00:08:37:8
166 9 499 WRC-WILKINSON W Sch/Jun 4x- Wallingford Rowing Club 00:08:38:0
172 25 440 STN-NEWTON WEIL Op Sch/Jun 4x- Staines Boat Club 00:08:39:1
182 12 546 EMA - GRAINGER Op J15 8+ Emanuel School Boat Club 00:08:39:9
184 26 442 KSR-CAITHNESS Op Sch/Jun 4x- Kings Rochester Boat Club 00:08:40:2
185 4 523 TSS-KEMP W J16 4x- Tideway Scullers School 00:08:40:9
188 8 485 Girls Eight W Sch/Jun 8+ Kings School Canterbury, The, Boat Club 00:08:41:4
197 1 574 TOMSK W J15 2nd 8+ Wimbledon High School Boat Club 00:08:44:6
198 2 596 TSS-MILLARD W Sch/Jun 4+ Tideway Scullers School 00:08:45:1
199 10 498 SPG-MAVRA W Sch/Jun 4x- St Pauls Girls School Boat Club 00:08:45:3
203 27 437 RAD-BATCHELOR Op Sch/Jun 4x- Radley College Boat Club 00:08:46:3
207 4 519 PHS-SAUNDERS W J16 8+ Putney High School Boat Club 00:08:47:1
208 4 569 GLT dolphins W J15 8+ Godolphin & Latymer School Boat Club 00:08:47:3
213 3 597 GLT-Four W Sch/Jun 4+ Godolphin & Latymer School Boat Club 00:08:48:7
215 2 513 B W Sch/Jun 2nd 8+ Wimbledon High School Boat Club 00:08:49:0
218 11 500 WLT-BEARD-2 W Sch/Jun 4x- Walton Rowing Club 00:08:49:5
222 28 441 BRY J18 4x Op Sch/Jun 4x- Bryanston School Boat Club 00:08:50:1
224 12 502 KGS-SPIRES-2 W Sch/Jun 4x- Kingston Grammar School Boat Club 00:08:50:2
225 4 584 NSC-5 Op J16 4+ Norwich School Boat Club 00:08:50:6
226 2 573 Green 2 W J15 2nd 8+ Surbiton High School Boat Club 00:08:50:6
229 4 598 WLT-LOOK-2 W Sch/Jun 4+ Walton Rowing Club 00:08:51:0
230 5 530 SWB-SARNO W J16 4x- Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:08:51:4
231 13 501 WBK-WHITE W Sch/Jun 4x- Walbrook Rowing Club 00:08:51:4
237 6 529 FUL-PERRY-SMITH W J16 4x- Fulham Reach Boat Club 00:08:51:9
241 5 552 DUL-AL-CHALABI Op J15 2nd 8+ Dulwich College Boat Club 00:08:52:3
247 14 505 MBC-COUTTS W Sch/Jun 4x- Molesey Boat Club 00:08:54:4
248 15 503 PHS-LARTER W Sch/Jun 4x- Putney High School Boat Club 00:08:54:5
251 7 525 BAE-HILLIER W J16 4x- Barn Elms Rowing Club 00:08:55:2
252 16 506 Mint 3 W Sch/Jun 4x- Surbiton High School Boat Club 00:08:55:2
253 3 582 FUL-BATTAH Op Sch/Jun 4+ Fulham Reach Boat Club 00:08:55:6
254 17 508 SWB-FARMER W Sch/Jun 4x- Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:08:55:7
258 8 526 SWP-ROLES W J16 4x- Sir William Perkins's School Rowing Club 00:08:58:0
263 9 524 GUI-WELLS-2 W J16 4x- Guildford Rowing Club 00:08:59:1
266 10 531 TKC-SMITH W J16 4x- Team Keane Sculling School 00:08:59:7
268 5 561 ABN-DAY-2 W J15 8+ Abingdon Rowing Club 00:08:59:8
276 6 572 EMA - PRETZLICK W J15 8+ Emanuel School Boat Club 00:09:02:8
277 16 474 TES-FERONE Op J16 4x- 1863 Club 00:09:02:9
281 7 565 PHS-TANNER W J15 8+ Putney High School Boat Club 00:09:04:2
283 6 555 RAD-WHITE Op J15 2nd 8+ Radley College Boat Club 00:09:04:3
285 1 605 MBC-THOMPSON W J16 4+ Molesey Boat Club 00:09:05:0
286 3 576 SES-GARMAN W J15 2nd 8+ St Edwards School Boat Club 00:09:05:4
287 18 510 BAE-MACKLOW-SMITH W Sch/Jun 4x- Barn Elms Rowing Club 00:09:05:7
290 2 590 TES-OLSON Op J15 4+ 1863 Club 00:09:06:0
291 17 471 WBS-INGHAM-2 Op J16 4x- Windsor Boys School, The, Boat Club 00:09:06:0
305 5 518 Godolphin W J16 8+ Godolphin & Latymer School Boat Club 00:09:10:0
309 8 570 LEH-KROIJER W J15 8+ Lady Eleanor Holles Boat Club 00:09:11:3
311 9 488 LEA-PATERSON W Sch/Jun 8+ Lea Rowing Club 00:09:11:7
313 9 566 SWB-WILLIAMS W J15 8+ Sir William Borlase's Gram Sch Boat Club 00:09:11:8
316 1 607 WEY-BRIODY W J15 4+ Weybridge Rowing Club 00:09:12:1
319 19 507 Bry WJ 4x W Sch/Jun 4x- Bryanston School Boat Club 00:09:12:9
324 11 536 ABN-ASHLEY-CARTER W J16 4x- Abingdon Rowing Club 00:09:13:9
332 12 527 WBK-KEMP W J16 4x- Walbrook Rowing Club 00:09:15:4
335 2 602 KRC-PRESTON-DERRY W J16 4+ Kingston Rowing Club 00:09:17:0
337 7 558 Sour Op J15 2nd 8+ Bedford School Boat Club 00:09:17:5
339 13 535 SPG-KNOWLES W J16 4x- St Pauls Girls School Boat Club 00:09:18:1
350 14 537 WLT-ROBERTS W J16 4x- Walton Rowing Club 00:09:20:3
359 5 588 KHS-CHAD Op J16 4+ Kew House School Boat Club 00:09:23:9
361 2 609 WEY-HAMMETT-MCHARG W J15 4+ Weybridge Rowing Club 00:09:24:9
368 4 575 Green 3 W J15 2nd 8+ Surbiton High School Boat Club 00:09:26:2
370 3 611 LEH-BRIDGE W J15 4+ Lady Eleanor Holles Boat Club 00:09:26:7
373 10 567 PHS-CORNELIUS W J15 8+ Putney High School Boat Club 00:09:27:7
375 15 528 GUI-DEILAMY-2 W J16 4x- Guildford Rowing Club 00:09:28:1
377 3 592 RED Op J15 4+ Latymer Upper School Boat Club 00:09:28:7
381 37 594 HAM-INFLATABLE DART BOARD Op J15 4x+ Hampton School Boat Club 00:09:30:9
382 20 511 BGS-HUCKETT W Sch/Jun 4x- Bedford Girls School Rowing Club 00:09:31:0
396 16 533 BMS-PRATT W J16 4x- Bedford Modern School Boat Club 00:09:34:2
398 8 559 HAM-WATERPROOF TEA BAG Op J15 2nd 8+ Hampton School Boat Club 00:09:34:7
405 11 562 SPG-PRESTON W J15 8+ St Pauls Girls School Boat Club 00:09:36:7
410 6 587 SES-LAWSON Op J16 4+ St Edwards School Boat Club 00:09:39:5
428 3 604 PHS-LEVETON W J16 4+ Putney High School Boat Club 00:09:49:7
432 4 601 LEH-11 W J16 4+ Lady Eleanor Holles Boat Club 00:09:51:6
437 4 610 NOW_Taylor W J15 4+ Northwich Rowing Club 00:09:55:7
439 17 538 BGS-FRANKLIN W J16 4x- Bedford Girls School Rowing Club 00:09:57:1
449 4 593 BMS-SCHERBA Op J15 4+ Bedford Modern School Boat Club 00:10:10:8
459 12 564 KRC-PARKINS-GODWIN W J15 8+ Kingston Rowing Club 00:11:09:6
Time Only 577 HAM-3 Op Sch/Jun 2nd 8+ Hampton School Boat Club 00:08:02:0
Time Only 517 Mint 2 W J16 4x- Surbiton High School Boat Club 00:08:50:9
Time Only 612 LLA-GREEN W J15 4+ Llandaff Rowing Club 00:09:46:3
Scratched 412 TSS-WOOLMER Op Sch/Jun 4x- Tideway Scullers School 00:00:00:0
Scratched 430 MGN-Red-2 Op Sch/Jun 4x- Magdalen College School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 433 KCS-MERCIECA-2 Op Sch/Jun 4x- Kings College School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 439 MGN-Black 4x- Op Sch/Jun 4x- Magdalen College School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 443 WS20J18B Op Sch/Jun 2nd 8+ Westminster School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 453 DUL-SCARDINO Op J16 8+ Dulwich College Boat Club 00:00:00:0
Scratched 456 GRN-KENYON-2 Op J16 4x- Grange School, The Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 472 HWG-HAMMAD-2 Op J16 4x- Royal Grammar Sch. High Wycombe Boat Club 00:00:00:0
Scratched 473 GLB-GREGOROVIC Op J16 4x- Globe Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 475 MGN-Red J16 4x- Op J16 4x- Magdalen College School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 480 ETN-TIN Op J16 2nd 8+ Eton College Boat Club 00:00:00:0
Scratched 504 ASL-DUFFY W Sch/Jun 4x- American School In London Boat Club 00:00:00:0
Scratched 509 GLB-OFFILER W Sch/Jun 4x- Globe Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 515 HEN-SCHOENMAKERS W J16 8+ Henley Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 534 BKS-PETRUCCI W J16 4x- Becket Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 550 SES-GEDDES Op J15 8+ St Edwards School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 571 SYD-MORRIS W J15 8+ Sydenham High School 00:00:00:0
Scratched 580 KSR-HUNT Op Sch/Jun 4+ Kings Rochester Boat Club 00:00:00:0
Scratched 581 HAM-2 Op Sch/Jun 4+ Hampton School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 589 BMS-PROBERT Op J16 4+ Bedford Modern School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 599 SPG-O'LEARY W Sch/Jun 4+ St Pauls Girls School Boat Club 00:00:00:0
Scratched 600 GRN-MOLTON W Sch/Jun 4+ Grange School, The Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 603 GRN-SMITH W J16 4+ Grange School, The Rowing Club 00:00:00:0
Scratched 606 SYD-DUTTON W J16 4+ Sydenham High School 00:00:00:0
Scratched 608 MAR-RAMZAN W J15 4+ Marlow Rowing Club 00:00:00:0